Tlučná – Staňkov 1:2 (1:1)
Staňkovští byli i bez střelce Rejthara od začátku utkání lepší a měli více ze hry. Po deseti minutách hry šli do vedení, když se mezi střelce zapsala nýřanská posila Fillinger – 0:1. Domácí se za pětačtyřicet minut k ničemu vážnějšímu nedostali. Přesto se šlo do šaten za nerozhodného stavu, když rozhodčí posoudil faul před hranicí pokutového území hostů jako penaltový a domácí Hnát ji proměnil – 1:1.

Také ve druhém poločase měli hosté navrch, ale i domácí už měli i několik náznaků příležitostí. Čtvrt hodiny před koncem zápasu byl vyloučen staňkovský Bauer. Když už to vypadalo na dělbu bodů, rozehráli hosté standardní situaci, na centr si naběhl Bozděch a jeho střela do šibenice znamenala zisk tří bodů – 1:2.

V sobotu zajíždí Staňkov na hřiště Sparty Dlouhý Újezd. „V Tlučné kluci hráli dobře, výkon rozhodčího komentovat nebudu, ale je štěstí, že jsme dali vítězný gól dvě minuty před koncem. Teď nás čeká Újezd, na který jsem se byl podívat v Postřekově. Na zápas se těšíme, u nás to byl pěkný fotbal. Snad se dá dopořádku Rejthar a bude moci hrát,“ uvedl trenér Milan Kucharič.

FK Staňkov: Jánský – Bozděch, Dolejš, Bukovský, Šefčík – Brož, Bauer – Hrdina, Dostálík, Fillinger – Janka. Trenér: Milan Kucharič.

Branky: Hnát - Bozděch, Fillinger; ŽK: 4:5; ČK: 0:1. Diváků: 70.