Baník Tlučná – Sokol Krchleby 1:1 (0:1)
Už první minuty naznačily, že oba soupeři budou hrát především ze zabezpečené obrany. V útoku vsadil tréner Sokola Krchleby Jaroslav Kubeš na osvědčenou dvojici Zdeněk Skála a Ondra Doležal. O první gólový moment se postaral hostující hráč Sekereš, který nedal z přímého kopu domácímu brankáři žádnou šanci. Nervozita z vypjatého zápasu byla patrná především na hráčích Tlučné, kteří si dovolili zahodit i tutovky do prázdné branky.

Do druhé půle vsadil trenér Tlučné na hru na tři útočníky a ti brzy dokázali probudit spící obranu Krchleb. Po nejistém zákroku v obranném šiku hostů se k míči dostal domácí útočník Janeček a prostřelil gólmana Kastla - 1:1. Dusná atmosfera zápasu by se dala krájet a nebylo to jen počasím. Za řeči byl vyloučen krchlebský Ondra Doležal. Své herní kvality v této zlomové situaci prokázal nestárnoucí ůtočník Skála, který po vyloučení Doležala vydatně pomohl obraně Krchleb k cenné remíze. Nutno dodat, že zápas s přehledem řídil hlavní sudí Petrželka.

Sokol Krchleby: Kasl, Štverka, Sekereš (Chval), Koriťák, Pap (Doležal Marek), Poslední, Vrba, Šmrha, Beisbier, Doležal Ondra, Skála.
Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 0:2; ČK: 0:1. Diváků: 80.