Obě mužstva vstoupila do utkání bojovně, po chvíli se ale začala projevovat pasivita a nedůslednost domácích v osobních soubojích. Hosté začali být fotbalovější. První čtvrthodina se odehrávala uprostřed hřiště, poté začal být Tlumačov aktivní, což zúročil po necelých dvaceti minutách, kdy se míč dostal do vápna a hostující útočník jej poslal do sítě. Domácí gólman měl zakrytý výhled a neměl šanci. Do poločasu měli hosté ještě několik ´tutovek´, ale gólman 1. FC si poradil.

Do druhého poločasu vlétli domácí s nasazením a snahou otočit skóre. Zlepšili hru, ale opět to byli hosté, kdo se dostával do slibných šancí. V polovině druhé půle se ve slibné šanci ocitli domácí. Vachtl dostal přihrávku, pronikl do vápna, kde byl stažen, ale penalty ani červené karty pro hostujícího obránce se domácí nedočkali. Dvě minuty před koncem byli domácí nejblíže vyrovnání. Anderle byl na hranici vápna stažen a domácí kopali přímý kop, který poslal na bránu Vachtl, gólman však míč reflexivně nohou vytěsnil. Dobíhající Zavadil měl před sebou odkrytou branku, ale míč minul.

„Když si nejsme schopní přihrát na dva metry, nemůžeme se divit, že nedáme gól,“ řekl zklamaný Petr Vachtl.

„Dnes se nám téměř nic nedařilo. Na konečném skóre má hlavní podíl náš gólman, který zneškodnil minimálně pět gólovek. Vzadu nám chyběl Honza Šot,“ dodal trenér 1. FC Stanislav Ďurkoš. Věří, že na půdě vedoucích Krchleb předvedou hráči lepší výkon a ´urvou ´ alespoň bod.

Další výsledky: Kout A – Staňkov B 7: 0 ( 3: 0), Meclov A – Draženov 1: 0 ( 0: 0), 1.FC H.Týn – Tlumačov 0:1 (0:1) Diváků: 110. Branky: Hruška; Rozhodčí: Jurčík. ŽK: 0 – Bláha, Podestát, Ticháček, Frček. Poběžovice – Krchleby 3:2 (1:1) Diváků: 30. Branky: Timura 2, Lerch – Prihoda, Bláha. Rozhodčí: Pareský. ŽK: Ticháček – Tolar, Podzimek. ČK: 0 – Podzimek. Blížejov – Všeruby 1: 2 (1:0). Branky: Cibulka – Čára a Linhart, Rozhodčí: Macháček. Diváků: 51. Koloveč B – Kdyně A 6: 1 ( 3: 1), Holýšov B – Osvračín 4:2 (4:1) Diváků: 50. Branky: Šimandl 2, Manowetz, Majer – Janka, Černý. Rozhodčí: Rubáš. ŽK: 0 – Haas. ČK: 0 – Mučka.