SK Strážov - Jiskra Domažlice B 1:0 (0:0)
První poločas nabídl 175 divákům spíše boj, do šancí se dostávali oba soupeři, ale chybělo finální zakončení. V úvodu musel gólman Domažlic Slováček boxovat ostrý centr strážovského Helma. Na druhé straně mířil Strejcův trestný kop nad branku Javorského. Ve 27. minutě centroval na branku Strážova Rojt a nadvakrát doráželi Hartl s Hoškem, ale Javorský byl vždy na místě.

Do druhého poločasu vstoupila Jiskra střelou Strejce nad branku. V 54. minutě se prezentoval střelou domácí Matějka, jeho střelu ale zadáci hostí tečovali na roh. Hosté byli nebezpečnější a vytvořili si tlak. V 70. minutě si Brichcín vyměnil míč s Pavlíčkem, ale Javorský domácí podržel. O čtyři minuty později Rojt předložil ideální přihrávku Staňkovi a ten orazítkoval břevno branky Strážova. V 79. minutě domácí předvedli brejk, Janka se důrazně dostal přes Ferru, přihrál na pravou stranu nabíhajícímu Francovi, který poslal domácí do vedení – 1:0.

V 85. minutě byl domažlický Brichcín v šestnáctce faulován domácím obráncem, ale hlavní sudí Homr se asi zalekl bouřlivé atmosféry, která na stadionu panovala, a pokutový kop neodpískal. Domácí pak jednobrankové vedení uhájili.
Jiskra v neděli na Střelnici hostí od 14.30 hodin Klatovy, které jsou se ztrátou osmi bodů na druhém místě . ⋌(poj)

Jiskra Domažlice B: Slováček - Ferra, Neumann, Pavlíček, Rojt - Hošek, Staněk, Vísner, Strejc (65. Brichcín) - Mašek (76. Krakeš), Hartl. Trenéři: I. Rybár, P. Červený
SK Kovodružstvo Strážov: Javorský - Michel, Čížek (85. Presl), Chaluš, Helm, Vítovec, Šlegl (87. Plíhal), T. Matějka, V. Matějka, Čeleda, Janka. Trenér: P. Presl.