STRAKONICE – FK TÁBOR 2:0 (0:0)
Domácí fotbalisté zvítězili i ve čtvrtém jihočeském derby. První poločas byl vyrovnaný, úvodní dvacetiminutovka patřila hostům. Oba týmy ohrozily brankáře jen jednou a jednou střílely mimo. Ve 28. minutě už se hosté radovali z gólu, jenže míč z brankové čáry vykopl Petráň. Po půlhodině hry měli dvě stoprocentní šance domácí, když Hudson nahrál volnému Peckovi, který ale zblízka trefil jen brankáře Varyše a ten si poradil i s následnou dorážkou Petráně.

Druhá půle už patřila Strakonicím, začaly aktivně. V 56. minutě v ideální pozici Hudson opět nastřelil jen nohy gólmana, ale o tři minuty později hlavička Němce po centru Petráně přeplachtila Varyše a zapadla pod břevno – 1:0. Tým od Otavy měl stále více ze hry a v 70. minutě přidal druhou branku Pecka, který z malého vápna uklidil míč pod břevno. V 89. minutě pak promarnil stoprocentní šanci Glazunov, který z metru nedokázal uklidit míč do odkryté brány.

Branky: 59. Němec, 70. Pecka. Rozhodčí: Janoch – Grim, Kříž. ŽK: 0:2 (Rabiňák, Vavřina). Diváků: 82.

Strakonice: Liška – Dvořák, Sláma, Leština, Hájek (26. Bambule) – Hudson (76. Glazunov), Rýdel, Petráň (86. Horejš), Rein – Pecka, Němec.

FK Tábor: Varyš – Chotovinský, Martínek, Kalášek, Vavřina – Pavličko (84. Škrábek), Trněný, Nohava (86. Nenička), Rabiňák (71. Turek) – Stoszek, Prášek.