Slavoj Stod - Dynamo H. Týn 1:4 (1:1)
Prvních deset minut hrála obě mužstva opatrně. Do první šance poslal Brynda Maška, ale jeho střela pouze prolétla podél branky domácích. V 18. minutě došlo k závaru před brankou hostí, ale domácí ani natřikrát neohrozili brankáře Dynama. Naopak ve 20. minutě zacentroval Beisbier na Bryndu a jeho pěknou střelu jen s velkou námahou domácí gólman vyrazil mimo branku. Tři minuty na to se radovali hosté z Horšovského Týna. To Šimáček hlavou poslal do krátkého brejku Butnaru, které podél Janči poslal míč do sítě a Dynamo do vedení 0:1.

Za další tři minuty přihrál Mašek šikovně volnému Faloutovi, který z více než dvaceti metrů krásnou střelou vystrašil domácího gólmana. Přestože hosté byli po celý první poločas lepším mužstvem podařilo se domácím vyrovnat. Ve 41. minutě pustil pomezní rozhodčí na hranici ofsajdové pozice do brejku Fořta, jehož centr proměnil zcela volný Janda na 1:1.

Hosté měli převahu i ve druhém poločase a postupně si vytvářeli šance. V 51. minutě po centru Maška tečoval Štverák míč na branku domácích, ale Janča patičkou ještě zachránil. V 55. minutě neviděl hlavní rozhodčí sražení Štveráka v pokutovém území, ale slyšel vykřik Sovy, který ocenil červenou kartou. Nastaly chvíle, kterých se hosté obávaly. Naštěstí se i tentokrát štěstí přiklonilo k hostujícímu Dynamu. To když v 61. minutě odpískal rozhodčí na hranici půlící čáry běžný faul proti domácím. Hostující Žáček postřehl, že gólman Janča je na hranici velkého vápna a tak poslal míč na branku. Ten k radosti hostí, zděšení domácích a pod kontrolou domácího gólmana skončil v síti – 1:2.

Další příležitost měli hosté v 69. minutě, ale po akci Brynda, Štverák, Brynda již Mašek na míč nedosáhl a tak se skóre neměnilo. Za další dvě minuty však Štverák krásně uvolnil Butnaru, kterého strhl zezadu domácí Dolejš a tentokrát již hlavní rozhodčí uznal zákrok za hodný pokutového kopu. Míč si postavil Žáček a i když si gólman Janča na míč sáhl, bylo to 1:3. V 76. minutě Štverák krásně uvolnil Maška, který ani nadvakrát nepřekonal domácího gólmana. Dočkal se však v 79. minutě, když neprve poslal Štverák dopředu Falouta, který po dvacetimetrovém sprintu našel volného Maška a ten se konečně nemýlil – 1:4. Hráči Dynama tak dali trenéru Krejčímu k jmeninám hezký dárek. V příštím kole zajíždí Dynamo do Klatov.

Slavoj Stod: Janča - Snášel, Košťál, Kyklhorn, Bouřa, Paum, Janda (85. Lihm), Dolejš, Šaliga, Fořt, Höfler. Trenér: Štěpám Hirschl.
Dynamo H. Týn: Mleziva - Butnaru, Žáček, Šimáček, Sova, Beisbier, Brynda, Šinál (84. Blacký), Štverák, Falout, Mašek. Trenér: Karel Krejčí. Rozhodčí: Reznichenko, Schneider a Urban. ŽK 3:4, ČK 0:1. Diváků: 60