J. Domažlice – FK J. Hradec 1910 4:0 (2:0)
Podzimní utkání na hřišti soupeře na hradeckém Vajgaru skončilo remízou. Do odvety Jiskra vstoupila aktivně a již ve 3. minutě po kolmém pasu od D. Stróže se k zakončení dostal D. Tumpach, který prostřelil brankáře hostů, ale trefil jen tyč, naštěstí dobíhající L. Svoboda pohotově dorazil míč do branky – 1:0. Celý první poločas se poté odehrával ve středu hřiště a to až do 33. minuty, kdy D. Tumpach z rohu pokutového území zvýšil na poločasových 2:0. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu jako ten první.

Domácí pozorně bránili a přecházeli do rychlých protiútoků a po jednom z těchto protiútoků zvýšil střelou z pravé strany J. Kalný na 3:0 a v 69. minutě upravil na konečných 4:0 D. Tumpach. Škoda dalších nevyužitých šancí během zápasu, kdy mohli domácí skóre navýšit.

Starší žáci Jiskry jsou po výhře devátí v tabulce Seznam.cz divize A s náskokem čtyř bodů na rezervu Motorletu Praha a velkou ztrátou na osmou rezervu Dynama Č. Budějovice, se kterou Domažličané minulé kolo prohráli 5:1. Tabulku vede Sparta Praha B.

Jiskra Domažlice: Straka, - Poláček, Hojda, Stróž, Hruška - Kalný, Maštalíř, Buršík, Šrámek - Tumpach, Svoboda. Střídání: Krutina, Dufek, Buršík ml. Trenéři: V. Sladký, R. Neumann. Vedoucí mužstva: L. Buršík.