Týmy ve složení 5 + 1 se utkaly na velmi dobře připraveném hřišti systémem každý s každým na 1 x 15 minut. Stará garda Jiskry uspěla hned v prvním zápase a díky trefám Václava Šťastného a Ladislava Foldyny porazila Katzbach 2:0. Následovalo několik hluhých utkání ze strany Jiskry, v nichž se Chodům nepodařilo skórovat, ale naštěstí ani inkasovat, neboť v utkáních s Furthem I., Stachesriedem a Raenkamem většinou dominovaly zkušené obrany nad útokem a prosadil - li se soupeř skálopevnou defenzívou Domažlic, ztroskotal na výborném Pavlu Rybárovi, který jako jediný z gólmanů na turnaji ani jednou neinkasoval.

Dalking přehrála Jiskra brankou Ivana ´Messiho´ Majora po precizním pasu Ladislava Foldyny 1:0 a ztracenou mušku a sebevědomí našla až v posledním zápase proti mladíkům z Furthu II., kteří po odřeknutí Arnschwangu doplnili počet účastníků turnaje. Jikra vyhrála 3:0 po dvou brankách Zdeňka Karase a opět Foldyny.

Stará garda Jiskry Domažlice tudíž v turnaji nepoznala hořkost porážky a přestože ani jednou neinkasovala, obsadila nakonec druhé místo se skóre 6:0 a s dvanácti body, za což převzala v městské hale fotbalový míč. Při tom smutně pošilhávala po pravém ´jabulanim´, který za první místo získali domácí! Domů se tak Domažličané vraceli bez vavřínového věnce vítězů, zato s několika tupláky ´paulaneru´ v žaludku.

SG Jiskry Domažlice: Pavel Rybár – Pavel Wolf, Ivan Major, Jaroslav Pavlíček, Hynek Berka – Ladislav Foldyna, Václav Šťastný, Jiří Palovič, Zdeněk Karas.