FK Staňkov – Sušice 2 :1 (0:1)
Favorizovaní hosté ze Sušice vstoupili do zápasu aktivněji. Domácí čelili tlaku, který vygradoval ve 36. minutě úvodní brankou. Obránci ani brankář Jánský nebyli u centrovaného míče po standardní situaci včas a Melka tak hlavičkoval do prázdné branky– 0:1.

Za tohoto stavu se šlo do kabin. V té domácí si vzal slovo trenér Kukla a apeloval na hráče, aby poslední utkání v I. A třídě před domácími fanoušky sehráli se ctí.


Jeho slova si hráči zřejmě vzali k srdci, protože ve druhé půli vyrovnali hru ve středu pole, zpřesnili přihrávky a z toho vznikaly šance. Jednu z nich po centru Šimandla proměnil ve vyrovnávací branku hlavičkou Bozděch.

Stejný hráč deset minut před koncem zápasu unikl po straně, narazil si balon se spoluhráčem a střelou z 22 metrů pod břevno zařídil domácím vítězství – 2:1. Hosté ve snaze vyrovnat znovu tlačili, ale Jánský se spoluhráči už změnu skóre nepřipustili. A chytrý oblouček střídajícího Regála minutu před koncem skončil na břevně sušické branky.

„Se silnými soupeři vyhráváme a pak se Zbůchem prohrajeme 3:0,“ vrátil se trenér Vladimír Kukla k minulému utkání ve Zbůchu. „Hrát v téhle sestavě i na podzim, nebyli bychom tam, kde jsme,“ dodal Kukla, který poděkoval hráčům, že se sestupující Staňkov s domácími diváky rozloučil výhrou.


FK Staňkov: Jánský – Tolar, Hrach, Bozděch, Šefčík – Dostálík, Leider, Forst, Zahoř ml. – Janka, Dolejš. Trenér: Vladimír Kukla.