Staňkov C porazil v derby Hlohovou

Staňkov – V sobotu se na staňkovské škváře v přátelském zápase utkali fotbalisté posledního celku IV. třídy Staňkova C se sousední Hlohovou. Domácím vyšla generálka na jarní část IV. třídy lépe a soupeře, který okupuje druhou příčku soutěže, dokázali porazit.

22.3.2011

Fotbalový oddíl TJ Sokol Hlohová.Foto: TJ Sokol Hlohová

FK Staňkov C - Sokol Hlohová 3:2 (1:1)
Opatrný vstup obou týmů do utkání přetavili v první gól utkání domácí, kteří šli po čtrnácti odehraných minutách do vedení, když domácí hráč obdržel na hranici vápna míč a střelou k tyči otevřel skóre – 1:0. Ve 34. minutě se po usilovném dobývání branky Staňkova povedlo hostům vyrovnat. Homolka obdržel míč, prodral se do vápna, kde obešel obránce a překonal bezmocného Wágera – 1:1.

Do druhé půle vstoupili Hlohovští bojovně a v 57. minutě mohli jít do vedení. Vacíkova střela šla do branky, dobíhající Zavadil ji doklepl, ale kvůli ofsajdové pozici nebyl gól uznán. Do vedení šli naopak domácí, kteří se v 66. minutě po nedorozumnění hostující obrany dostali ke střele a Šobor na ni nedosáhl – 1:2. Poté se hosté nadechli k náporu. V 78. minutě se skóre neměnilo jen díky skvělému zákroku Wágnera, který vytěsnil Zavadilovu střelu na tyč. Ve velkých šancích se ocitlo i dobře hrající duo Baláž, Zahoř, ale zakončení v obou případech domácí stopeři zlikvidovali.

Tři minuty před koncem se „utrhl“ na pravé straně Homolka, ve vápně udělal kličku obránci a poslal křížnou přihrávku Zavadilovi, jenž přesnou trefou k tyči odčinil svou chybu, kvůli které nebyl hostům uznán vyrovnávací gól – 2:2. O půl minuty později po chybě hostí šel Staňkov opět do vedení, které zařídil jeden z defenzivních hráčů – 3:2. Poté se domácí stáhli a závěr si už pohlídali.

„Utkání by spíše odpovídala remíza, obě mužstva měla šance, my jsme mohli jít několikrát do vedení, ale nevyužili jsme šance. Domácí nakonec po naší chybě v defenzivě vstřelili rozhodující gól. Oproti minulým dvěma utkáním proti Kolovči C a staňkovskému dorostu se naše hra značně zlepšila, ale nějaké chyby jsem v naší hře opět viděl. Domácí měli na střídání šest hráčů, my jsme vinou pracovní vytíženosti a zranění nastoupili pouze v jedenácti, přesto jsem s výkonem týmu spokojen,“ řekl po utkání trenér Hlohové Jiří Šimka.

Hlohová: Šobor – Multrus, Černý, Šimka, Presl - Hrdina, Baláž, Vacík, Zahoř - Homolka, Zavadil.

22.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Pracovní náplň - výstavba bytových domů., Místo výkonu práce - Benátky n. J., Praha - Chrášťany, Domažlice., Požadavky: flexibilita, praxe vítaná., Nabízíme: stravné., Nutný telefonický kontakt (7,00 - 14,00) nebo kontakt e-mailem (poslat životopis).. Pracoviště: První chodská develop, a.s., 345 34 Klenčí pod Čerchovem. Informace: Marie Havlová, +420 603 893 046. Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 23 000 Kč Odborní pracovníci v oblasti oční optiky Optik/optička. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: nutné vzdělání v oboru, praxe výhodou, ŘP sk. B., Nabízíme: služební vůz, benefitní program (odměny, bonusy), celoživotní úrazové pojištění, práce v profesionální rodinné optice., E-mailový nebo telefonický (9:00 - 17:00 hod.) kontakt.. Pracoviště: Dr. optik cz s.r.o. - provozovna horšovský týn, náměstí Republiky, č.p. 59, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Martin Vohralík, +420 777 338 638. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební truhlář 21 000 Kč Tesaři a stavební truhláři tesaři a truhláři, lesní dělníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Práce se dřevem., ŘP sk.B (C,T - výhodou). , Tesaři a truhláři - nutnost je být vyučen. , Dělníci do dřevovýroby - nemusí být vyučen, může se nahradit praxí.. Pracoviště: Hb folmava, s.r.o., 345 32 Česká Kubice. Informace: Jan Baumann, +420 774 715 511. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 25 000 Kč Číšníci a servírky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Částečná znalost NJ, příjemné vystupování.. Pracoviště: Marek hrůša - restaurace na pleši, 345 25 Hostouň u Horš.Týna. Informace: Marek Hrůša, +420 602 432 178.

Horšovský Týn se utká s Klenčím o první místo

Šimon Falta (u míče)
9

Stopka za vyloučení platí. Olomoucký záložník Falta si nezahraje proti Zlínu

-

Vyrovnaná třetí třída nabídne souboj druhého se čtvrtým

Domažlicko – Díky poslednímu kolu třetí okresní třídy, ve kterém zaváhali dosavadní lídři v podobě Pocinovic a Všerub, se tato soutěž velmi zajímavě bodově srovnala.

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Plzeň, Praha - Fotbalisté Viktorie Plzeň remizovali ve 12. kole FORTUNA:LIGY v Praze s Bohemians 1905 2:2. Děkovat mohou především skvělému brankáři Aleši Hruškovi, který zneškodnil několik vyložených šancí soupeře.

Hokejisté Škody vezou z Třince tři body

Třinec, Plzeň – Indiáni porazili třinecké Oceláře na jejich ledě 3:2. Vítěznou branku Západočechů vstřelil v 50. minutě Ondřej Kratěna.