FK Staňkov C - Sokol Hlohová 3:2 (1:1)
Opatrný vstup obou týmů do utkání přetavili v první gól utkání domácí, kteří šli po čtrnácti odehraných minutách do vedení, když domácí hráč obdržel na hranici vápna míč a střelou k tyči otevřel skóre – 1:0. Ve 34. minutě se po usilovném dobývání branky Staňkova povedlo hostům vyrovnat. Homolka obdržel míč, prodral se do vápna, kde obešel obránce a překonal bezmocného Wágera – 1:1.

Do druhé půle vstoupili Hlohovští bojovně a v 57. minutě mohli jít do vedení. Vacíkova střela šla do branky, dobíhající Zavadil ji doklepl, ale kvůli ofsajdové pozici nebyl gól uznán. Do vedení šli naopak domácí, kteří se v 66. minutě po nedorozumnění hostující obrany dostali ke střele a Šobor na ni nedosáhl – 1:2. Poté se hosté nadechli k náporu. V 78. minutě se skóre neměnilo jen díky skvělému zákroku Wágnera, který vytěsnil Zavadilovu střelu na tyč. Ve velkých šancích se ocitlo i dobře hrající duo Baláž, Zahoř, ale zakončení v obou případech domácí stopeři zlikvidovali.

Tři minuty před koncem se „utrhl“ na pravé straně Homolka, ve vápně udělal kličku obránci a poslal křížnou přihrávku Zavadilovi, jenž přesnou trefou k tyči odčinil svou chybu, kvůli které nebyl hostům uznán vyrovnávací gól – 2:2. O půl minuty později po chybě hostí šel Staňkov opět do vedení, které zařídil jeden z defenzivních hráčů – 3:2. Poté se domácí stáhli a závěr si už pohlídali.

„Utkání by spíše odpovídala remíza, obě mužstva měla šance, my jsme mohli jít několikrát do vedení, ale nevyužili jsme šance. Domácí nakonec po naší chybě v defenzivě vstřelili rozhodující gól. Oproti minulým dvěma utkáním proti Kolovči C a staňkovskému dorostu se naše hra značně zlepšila, ale nějaké chyby jsem v naší hře opět viděl. Domácí měli na střídání šest hráčů, my jsme vinou pracovní vytíženosti a zranění nastoupili pouze v jedenácti, přesto jsem s výkonem týmu spokojen,“ řekl po utkání trenér Hlohové Jiří Šimka.

Hlohová: Šobor – Multrus, Černý, Šimka, Presl - Hrdina, Baláž, Vacík, Zahoř - Homolka, Zavadil.