Staňkov C porazil v derby Hlohovou

Staňkov – V sobotu se na staňkovské škváře v přátelském zápase utkali fotbalisté posledního celku IV. třídy Staňkova C se sousední Hlohovou. Domácím vyšla generálka na jarní část IV. třídy lépe a soupeře, který okupuje druhou příčku soutěže, dokázali porazit.

22.3.2011

Fotbalový oddíl TJ Sokol Hlohová.Foto: TJ Sokol Hlohová

FK Staňkov C - Sokol Hlohová 3:2 (1:1)
Opatrný vstup obou týmů do utkání přetavili v první gól utkání domácí, kteří šli po čtrnácti odehraných minutách do vedení, když domácí hráč obdržel na hranici vápna míč a střelou k tyči otevřel skóre – 1:0. Ve 34. minutě se po usilovném dobývání branky Staňkova povedlo hostům vyrovnat. Homolka obdržel míč, prodral se do vápna, kde obešel obránce a překonal bezmocného Wágera – 1:1.

Do druhé půle vstoupili Hlohovští bojovně a v 57. minutě mohli jít do vedení. Vacíkova střela šla do branky, dobíhající Zavadil ji doklepl, ale kvůli ofsajdové pozici nebyl gól uznán. Do vedení šli naopak domácí, kteří se v 66. minutě po nedorozumnění hostující obrany dostali ke střele a Šobor na ni nedosáhl – 1:2. Poté se hosté nadechli k náporu. V 78. minutě se skóre neměnilo jen díky skvělému zákroku Wágnera, který vytěsnil Zavadilovu střelu na tyč. Ve velkých šancích se ocitlo i dobře hrající duo Baláž, Zahoř, ale zakončení v obou případech domácí stopeři zlikvidovali.

Tři minuty před koncem se „utrhl“ na pravé straně Homolka, ve vápně udělal kličku obránci a poslal křížnou přihrávku Zavadilovi, jenž přesnou trefou k tyči odčinil svou chybu, kvůli které nebyl hostům uznán vyrovnávací gól – 2:2. O půl minuty později po chybě hostí šel Staňkov opět do vedení, které zařídil jeden z defenzivních hráčů – 3:2. Poté se domácí stáhli a závěr si už pohlídali.

„Utkání by spíše odpovídala remíza, obě mužstva měla šance, my jsme mohli jít několikrát do vedení, ale nevyužili jsme šance. Domácí nakonec po naší chybě v defenzivě vstřelili rozhodující gól. Oproti minulým dvěma utkáním proti Kolovči C a staňkovskému dorostu se naše hra značně zlepšila, ale nějaké chyby jsem v naší hře opět viděl. Domácí měli na střídání šest hráčů, my jsme vinou pracovní vytíženosti a zranění nastoupili pouze v jedenácti, přesto jsem s výkonem týmu spokojen,“ řekl po utkání trenér Hlohové Jiří Šimka.

Hlohová: Šobor – Multrus, Černý, Šimka, Presl - Hrdina, Baláž, Vacík, Zahoř - Homolka, Zavadil.

22.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 25 000 Kč

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidič vnitrostátní přepravy na tahač s návěsem. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Mzda 20-25.000,- "nástupní plat" + diety, Flexibilní pracovní doba., Pracovní poměr: HPP na dobu určitou (sml na rok z toho 3 měs zkušební doba, pak prodloužení na dobu neurčitou), Požadujeme praxi v oboru min 1 rok, ŘP skupiny C+E, karta do digi tachografu, zaměstnavatel si může vyžádat vyýpis z Rejstříku trestů. Výhodou znalost stavebního materiálu. Pracoviště: Karpem a.s., náměstí Republiky, č.p. 59, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Jitka Dokulilová, +420 603 233 893.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 20 000 Kč

Dělníci v oblasti výstavby budov Stavební dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: celá ČR dle zakázek, Pro sjednání osobní schůzky je nutný kontakt předem!, , Vaše náplň práce:, - obsluha jednoduchých stavebních strojů , - manipulační práce se stavebními hmotami, materiály, zemní práce , - rozvážka materiálu na stavby , - pokládka umělých povrchů převážně v terénu, pokládka obrubníků, montáže oplocení , - stavba dětských hřišť (montáž herních prvků atp.) , Požadujeme:, - řidičské oprávnění skupiny B a C výhodou, - vyučení v jakémkoliv stavebním či technickém oboru výhodou, - zkušenosti - praxe ve stavebnictví, - fyzickou zdatnost a manuální zručnost, ochotu se učit novým věcem, - výpis z rejstříku trestů , - samostatnost při plnění zadaných úkolů, důslednost a odpovědnost , - ochotu cestovat, časovou flexibilitu , Nabízíme:, - zajímavou stabilní práci v mladém kolektivu, - odpovídající finanční ohodnocení dle pracovních výsledků, - stravenky/stravné, (ubytování v místě realizace hrazeno firmou), - 4týdny dovolené, 3dny sick day, - HM 20.000 - 32.000,- Kč + roční prémie vycházející z hospodářského výsledku firmy ve výši až 2-3násobku platu. Pracoviště: Vysspa sports technology s.r.o. domažlice, U Pískovny, č.p. 376, 344 01 Domažlice 1. Informace: Michaela Eichlerová, +420 725 809 042.

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 25 000 Kč

Zámečníci strojů obsluha CNC strojů - ohýbačky. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný ihned. K základnímu platu měsíční prémie. Prodloužení PP až na dobu neurčitou. Požadujeme -SOU nebo SŠ strojírenského směru, znalost práce na CNC strojích a práce s PC, znalost čtení výkresové dokumentace, praxe v oboru, spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost.. Pracoviště: Wagner metall concept k.s., Chrastavická, č.p. 165, 344 01 Domažlice 1. Informace: Jana Bradáčová, +420 379 738 512.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracovní poměr dle vzájemné dohody , Vzdělání: střední odborné (vyučen), praxe výhodou, Životopisy posílejte na email: info@ans-strecha.cz nebo volejte p. Jedlička Martin, 776620680. Pracoviště: Ans - střecha s.r.o., Masarykova, č.p. 124, 344 01 Domažlice 1. Informace: Martin Jedlička, +420 776 620 680.

Pořadatelský štáb půlmaratonu se těší na všechny milovníky běhání.

Běžci se chystají do Poběžovic

Závod Xterry v Ostrově  triatlonistka Jana Brantlová dokončila na druhém místě. Nyní již se těší na evropský šampionát.

Triatlonistku Janu Brantlovou čeká start na Evropě

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.

-

Domažlice v poháru deklasovaly Přeštice

Plzeňský kraj – Fotbalisté Tachova doma proti Olympii neuspěli. Po těsně prohře 0:1 končí.