Rekonstrukcí projde vnější plášť tribuny a poškozený nápis Městský stadion Střelnice. Podhled střechy tribuny bude natřen v klubových, bílomodrých barvách. Ve druhé etapě oprav mají být dřevěné lavičky nahrazeny pohodlnějšími plastovými sedačkami převážně v modré barvě, některé budou bílé. Ty vytvoří nápis Jiskra. Počítá se i s videokabinou. „Hlavní práce by měly být ukončeny do konce měsíce, aby byl čas na případné doladění. Vše musí být hotovo do Chodských slavností, kdy zde v sobotu 13. srpna od 14.00 hodin přivítáme našeho prvního soupeře v ČFL, FK Pardubice,“ vysvětluje ředitel klubu Antonín Vlček ml.

Divákům sedícím pod restaurací překážela ve výhledu na část hřiště plastová stříška chránící hráče nastupující na hrací plochu. Vedení klubu se nechalo inspirovat v Xaverově a stříška bude nahrazena vysouvacím tunelem.

Investorem oprav je vlastník areálu, město Domažlice. To zatím vyčlenilo půl milionu na opravy střechy tribuny. Na výměnu sedaček bude zapotřebí ještě asi tři sta tisíc.

Potřebného oživení se už při pravidelném údržbě dostalo i „pažitu“ na hlavní hrací ploše Domažličanů. Nový travnatý koberec byl položen v obou brankovištích.