Doubravka – Domažlice 1:1
V derby byli hosté fotbalovějším celkem, ale plzeňský tým nakonec vydřel remízu. V první šanci střílel domácí Švec hlavou k tyči, ale Mleziva zachránil. Potom dlouhý centr přelétl domácí stopery, gólmam Kunc ve vápně fauloval a Braun penaltu proměnil. Úspěšný střelec mohl přidat druhý gól, jeho ránu z dálky k tyči však Kunc chytil. Po obrátce nejdřív v závaru před domažlickou brankou Brož přestřelil, v dalších minutách ale spalovali šance hosté. Gólovou pojistku odmítli postupně Bahleda, Mužík a Havlíček. V samotném závěru, kdy už Doubravka hrála o deseti, unikl Šimr, jeho centr poslal Švec z voleje do sítě a vyrovnal.

Poločas: 0:1. Branky: 89. Švec – 20. Braun z PK. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 6:3. ČK: 1:0 (71. Brož). Diváků: 200.

Doubravka: Kunc – Řezáč, D. Novák, Švec, P. Krejčí – Pavlík, Sýkora, Šimr. Brož – Došlý, Ábel (60. Mančal). Trenér Roman Vyleta.
Domažlice: Mleziva – Strejc, Tesař, Bauer, P. Cihlář – Mužík, Braun, Bárta (75. Havlíček), Leitl, Donko – Bahleda (70. Bezděk). Trenér Zdeněk Michálek.

Koloveč – Litol 2:0
Domácí nováček měl režii utkání od úvodních minut na svých kopačkách. Po deseti minutách L. Došek z trestného kopu na přední tyč vstřelil první gól. Další šance domácích se zrodila po hlavičce Šperla, ale i hosté mohli skórovat. Brankář Makó však svůj tým podržel. Ve druhém poločase Litol otevřela hru, brankovou příležitost si ale nevytvořila. Naopak Šperl uvolnil Kožíška, který střelou do prázdné branky přidal druhý gól.

Poločas: 1:0. Branky: 10. L. Došek, 65. Kožíšek. Rozhodčí: Pečenka. ŽK: 0:1. Diváků: 390.

Koloveč: Makó – L. Došek, R. Černý, Duben, Milota – Duchek (87. Doležal), Parlásek, Baxa, Mour (80. Černohorský) – Šperl, Kožíšek (71. Šinál). Trenér Karel Krejčí.

Ostatní výsledky: Bohemians 1905 B – Benešov 2:2 (1:2, 6. Gröbl, 83. Ježdík – 23. Žák, 28. Zoubek), Zličín – Votice 1:3 (1:1, 43. Adam – 8. a 84. Veselý, 69. Walter z PK), Tábor – Vlašim B 0:0, Motorlet – Třeboň 2:1 (1:1, 21. Pyšek, 64. Majerčin – 26. Janoušek), Hořovicko – S. Ústí B 2:1 (2:1, 28. Vokáč, 34. Kaufman z PK – 14. Brůžek), Strakonice – Příbram B 2:1 (1:0, 30. Říský, 51. Šimánek – 90. Krupa).