Slavoj, který bude trénovat čtyřikrát týdně, se ve středu utkal v přípravném zápase s Jiskrou Domažlice, někdejším rivalem z divize. Obrana zůstala beze změn, opět s chutí hráli Došek, Černý, Duben a Milota. Baxu a Vůjtěcha v záloze doplnili Pavlík z Klatov a Puchmertl z Kladna. V útoku se objevili kladenský Štverák a sokolovský Kouba.

Z loňského kádru chyběl jen kanonýr Šperl, který se omluvil kvůli pracovnímu vytížení, Parlásek vracející se na Doubravku, brankář Mako odcházející zpět do Tachova a Šinál mířící za trenérem Krejčím do Dynama H. Týn. Střídali Kožíšek, Kliment a odchovanci Kolovče Šlajs s Kadlecem.

Zájem hrát za Slavoj projevil v den zápasu s Jiskrou písecký Linhart, jenž začal přípravu v Domažlicích. „Chceme s Domažlicemi udržovat dobré a korektní vztahy, proto za nás Linhart proti Jiskře nenastoupil. Budeme o tom jednat i s prezidentem Jiskry panem Ticháčkem. Věřím, že se vše vysvětlí,“ říká sportovní manažer Slavoje Rostislav Bouda. Stále se totiž spekuluje o tom, že by na výpomoc mohli do Kolovče zamířit hráči, kteří se nevejdou do třetiligového kádru Zdeňka Michálka.

Dalšími soupeři Slavoje v přípravě budou Viktoria Plzeň B, Chotíkov a v neděli 24. července od 17.00 Chrást v předkole Ondrášovka Cupu.

Slavoj čeká náročná soutěž, kromě rezerv Dukly Praha, Bohemians 1905 a prvního soupeře Kolovče, pražské Slavie B, jsou dalšími ´farmy´ velkých klubů (Horní Měcholupy – Viktoria Žižkov, Strakonice – Dynamo Č. Budějovice, Votice – 1. FK Příbram a Tábor – MAS Sez. Ústí). Novými účastníky jsou jihočeská Čížová, Český Krumlov a Milevsko.