Ještě před tréninkem nebylo zřejmé, jaké hráče Vyleta přivítá, přesto si podle všeho mohou znejistělí fanoušci oddychnout. „Před mužstvo poprvé předstoupím až dnes a zprávy o tom, kdo přijde, se mění. Vše je ještě otázkou jednání,“ uvedl včera Vyleta a hned dodal: „Telefonicky už jsem s některými hráči hovořil, takže základní kostra týmu zůstane zachována.“

Změnu na postu trenéra většina borců uvítala, na tréninku se měli objevit Šperl, Baxa, Černý, Došek a Kožíšek. Přítomen měl být poctivý dříč zadních řad Milota, ač koketoval s myšlenkou odchodu do Přeštic. O druhou šanci prosadit se do kádru se mají poprat Pavlík a Došlý z ex – divizní Doubravky.

Jistý je odchod Vojty Moura do Domažlic. Míra Černohorský jde na hostování do Holýšova, Šinála chce bývalý kouč Krejčí s sebou do Dynama Horšovský Týn. Otazník visí nad Parláskem a nad duem Vůjtěch a Duben, kteří zřejmě nastoupili do přípravy v Sokolově. Otázkou zatím je, koho bude mít v parádě asistent trenéra Michal Čaloun, bývalý gólman Viktorie Plzeň a Sparty Praha. Osloveni byli brankáři z týmu Karlových Varů a Písku. V Kolovči jsou rádi, že i po odchodu Krejčího v klubu zůstal sportovní manažer Rostislav Bouda. Ten opět hodlá nějaké hráče přivést na testy. „Sestava bude krystalizovat až v průběhu přípravy. Chuť trénovat s A mužstvem má Pavel Kadlec z dorostu,“ říká prezident Slavoje Miloš Duchoň.

V klubu, jehož zápasy si ještě za působení trenéra Ivana Kovácse nenechávala ujít i řada fanoušků Domažlic, mají zájem o tři hráče Jiskry, kteří ještě mohou v divizi zazářit. Kteří to jsou, nechce nikdo prozradit, nejčastěji zmiňovaným je Jiří Hartl.

Tuto středu od 17.30 hodin se má Slavoj utkat na domácí půdě s bývalým okresním rivalem, dnes už třetiligovou Jiskrou. A to i přesto, že by se Koloveč v případě výhry nad Chrástem v předkole poháru Ondrášovka Cup utkal se stejným soupeřem v dalším kole. Zápas včera potvrdil sportovní manažer Domažlic Jiří Pojar.