Hosté z Kolovče i s improvizovanou obranou bez zraněného Lukáše Doška a nepřítomného Petra Vlčka šli do vedení po pár minutách hry, když se po rohovém kopu prosadil Tomáš Došek - 0:1. Vstřelený gól hosty nabudil a domácí dlouho nemohli najít recept na zteč branky Slavoje. Podařilo se to až ve 36. minutě Veselému, který se trefil z otočky po rohovém kopu Jiskry.

Do druhé půle oba trenéři vystřídali. Na hrací ploše se několikrát zbytečně zajiskřilo, hosté si pak začali stěžovat na výroky hlavního sudího Červeného i signalizaci pomezních Jurčíka a Mifkové. Jen kvůli tomu, že šlo o přípravu, dohráli o jedenácti… V debatách vynikali zejména Jaroslav Malý a dříve klidný Radek Černý.

Co se týče hry, domácí v silnější sestavě začali vyhrávat osobní souboje a získali mírnou převahu, ze které vytěžili vedoucí gól, když se trefil Kovařík - 2:1. Krátce poté jej nahradil Havlíček. Hosté už bez Doška a Baxy se přitom vehementně domáhali odmávání ofsajdu, jenže hráč Jiskry, který se v něm nacházel, se míče nedotkl a obráncům nebránil ve hře, proto sudí hru pustili a branku uznali.

Třetí gól Jiskry byl dílem Luďka Leitla, který drze prošel mezi beky, Fillinger jeho střelu vyrazil přímo k Javorskému, který dorážel míč do odkryté branky - 3:1. V závěru se Jiskra zkušeně soustředila na bránění výsledku a Kolovečtí "bušili" do plných. Akce Moura, nebezpečné centry Malého, pokusy Duchoně a několik střel zdálky úspěch nepřinesly, a to i díky dvěma výtečným zákrokům dvojky v brance Domažlic Freie při standardkách Slavoje, které by jinak skončily gólem.

Jiskra Domažlice: I. poločas - Houdek - Strejc, Braun, Bauer, Mandous - Došlý, Matas, Javorský, Bárta, Kovařík - Veselý. II. poločas: Frei - Hulina, Braun, Bauer, Mandous - Bezděk, Matas, Javorský, Leitl, Mužík - Kovařík (65. Havlíček).

Slavoj Koloveč: I. poločas - Fillinger P. - Baxa, Vůjtěch, Černý, Gabriel - Kadlec, Malý, Filllinger M., Mour - Došek T., Pavlík. II. poločas -Fillinger P. - Staněk, Vůjtěch, Černý, Gabriel - Kadlec, Malý, Filllinger M., Mour - Duchoň, Pavlík.