Pro mladší přípravku bylo uplynulé období velice úspěšné, skončila na krásném třetím místě. Starší přípravka to měla letos o něco těžší, obsadila poslední místo.


Od 17.00 hodin se uskutečnil fantastický zápas maminek, které hrály proti svým dětem (ml. přípravka). Byl to tvrdý zápas. Maminky se snažily, co to šlo, ale pravidelná účast na trénincích a větší zkušenost malých hráčů se neúprosně projevila i ve výsledku – maminky prohrály 2:0 a inkasovaly tři žluté karty.
Poté následoval zápas maminek proti dětem ze starší přípravky. Těžký boj proběhl i zde, zápas skončil nerozhodně 2:2. Rozhodčí ukázal maminkám jednu žlutou kartu a jen díky „šťastným“ penaltám jim připadla výhra tohoto velice vyrovnaného a napínavého zápasu.

Následovalo slavnostní vyhlášení a předání darů dětem a trenérům. Paní Hranáčová s kolektivem „Pergola“ připravovala dětem vynikající večeři. Volná zábava s živou hudbou pokračovala pro všechny zúčastněné do pozdních hodin.

Za uplynulou fotbalovou sezonu chci poděkovat vedení TJ Sokol Mrákov za podporu, Janu Landkammerovi za vždy skvěle připravený trávník, Václavu „Hanýsovi“ Andrlemu za dopravu na mistrovské zápasy a také kolektivu „Pergola“ za výborné občerstvení.