Rezervní tým Vlašimi je již měsíc a půl v přípravě a během této doby odehrál tým vedený trenérem Martinem Müllerem pět zápasů během kterých jednou zvítězil a čtyřikrát svému soupeři podlehl. „Výsledky jsou samozřejmě důležité zejména kvůli atmosféře v kabině, ale velkou váhu na ně neklademe. Přeci jen se jedná o přípravu. Náš tým navíc odehrál několik zápasů, kdy byl doplněn hráči z dorostu,“ nevyvádí nepříznivá bilance trenéra Müllera z míry.

A jak vlastně pokračuje příprava divizního B týmu Graffinu Vlašim? „My absolvujeme přípravu stále zde ve Vlašimi na umělé trávě. Pomalu se nám začíná stabilizovat kádr,“ říká Martin Müller, který již na začátku přípravy avizoval, že konec kariéry oznámil Zdeněk Vořechovský. „Je to tak, jak jsem naznačil na začátku přípravy. Zdeněk Vořechovský zřejmě ukončí svou kariéru,“ potvrdil trenér Müller to, co se již mezi fanoušky Vlašimi doneslo. „Naopak někteří hráči se vrátili z hostování a my se nyní rozhodujeme o tom, kdo v kádru zůstane,“ pokračoval lodivod rezervního týmu.

I posílení kádrů týmu se během zimy děje, ale v juniorce Vlašimi se nikterak výrazně neposiluje. „Nikdo nový se neobjevil. Nyní s námi trénuje Lukáš Odehnal, ale hráči, kteří zde byli na zkoušku, tak většnou odešli jako například brankář Václav Mach z Kunic a i dva slovenští hráči se vrátili zpět do mateřského klubu, takže žádná vyloženě nová tvář se v kádru B týmu neobjeví,“ říká trenér Müller, kterému již nyní v hlavně probíhají myšlenky na to, jak složit základní kádr do prvního jarního kola, které se odehraje již brzy.