Vedení se ujala Viktoria brankou Hoffmanna z penalty, Chodové vzápětí vyrovnali hlavičkou Bauera. Poločas ale vyhrála Viktoria po gólu Vaněčka. O výsledku se rozhodlo v závěru zápasu. Nejdříve pět minut před koncem po rohovém kopu vyrovnal domažlický Matas a v poslední minutě vstřelil Kůžel hlavou vítězný gól rezervy Viktorie.

„Oba soupeři předváděli útočný fotbal, zápas kvalitou vybočoval z rámce přípravy a musel se divákům líbit. Začátek nám nevyšel, ale postupně jsme hru zlepšili a ve druhé půli jsme byli lepší. Soupeře jsme přehrávali a vytvořili si několik brejků,“ hodnotil utkání jeden z trenérů juniorky Martin Lepeška.

Pro fotbalisty Domažlic to bylo druhé přípravné utkání, v prvním remizovali 1:1 s ligovým dorostem Viktorie. „Fotbal se hrál kvalitní, ale na přípravné utkání to bylo na můj vkus zbytečně tvrdé,“ uvedl trenér Domažlic Zdeněk Michálek, kouč Domažlic.

Kádr Domažlic opustil Martin Knakal, který se vrátil do Mostu. „Je to pro nás velká ztráta. Zkoušíme naopak Došlého, který hrál naposledy v Kolovči. Chtěli bychom získat také Javorského ze Sokolova, ale uvidíme, jak dopadnou jednání s Baníkem,“ uvedl Zdeněk Michálek.

S Domažlicemi se rovněž nepřipravuje Tomáš Bahleda, který dostal souhlas hledat si nové angažmá a zkouší štěstí v Německu.