Sparta Praha B – Jiskra Domažlice 3:0 (0:0)
První gólovou šanci zápasu měl po čtvrthodině hry Zdeněk Folprecht, který výstavní střelou z hranice pokutového území trefil pouze tyč domažlické branky. Ke gólu nevedly ani střelecké pokusy jeho spoluhráčů, konkrétně Juliše, Rady nebo Frýdka. Jiskra se k přímému ohrožení sparťanské branky dostala pouze jednou, ale střela z 25 metrů přeletěla i ochrannou síť za brankou a skončila až na vedlejším hřišti.

Do druhého poločasu udělal trenér Pražanů Zdeněk Svoboda tři změny v sestavě, které hned vedly ke změně skóre. Ve 47. minutě prolétl po levé straně Frýdek, zpětnou přihrávku na hranici pokutového území přenechal střídající Jirásek Folprechtovi, jehož technickou střelu vyrazil domažlický gólman pouze k Juharovi, dalšímu novému muži na hřišti, a ten již neměl problém poslat balon do odkryté brány – 1:0. O deset minut později aktivní Frýdek po dalším povedeném průniku předložil balon testovanému útočníkovi z Pobřeží Slonoviny Georgesu Griffithsovi, který tváří v tvář gólmanovi Jiskry nezaváhal a umístěnou střelou k tyči zvýšil sparťanské vedení – 2:0. Třetí trefu v 60. minutě přidal jeden z nejlepších hráčů zápasu, Zdeněk Folprecht, když technickou přízemní ranou zakončil povedenou kombinaci domácích – 3:0.

Po třetí brance následovala další série střídání na obou stranách, která poznamenala plynulost i úroveň hry. Domácí měli balon častěji na kopačkách, další branku už ale nepřidali. Čestnému úspěchu Domažlic byl naopak blízko středopolař Jiskry Petr Mužík , když jeho překvapivá střela téměř z poloviny hřiště skončila na břevně branky Tomáše Holého. Jiskra testovala v utkání Petra Jindrušáka z Baníku Most, který odehrál šedesát pět minut. Byla na něm znát nerozehranost, ale jedná se o kvalitního fotbalistu. Sparta nastoupila s posilami s áčka Ondřejem Kušnírem a Martinem Juharem.

„V prvním poločase měli domácí uzemní převahu, ale my jsme se s tím dobře vypořádali. Poločas tak skončil nerozhodně 0:0. Domácím se podařilo nastřelit jen tyč. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a hned v úvodu jsme inkasovali tři góly. Zkoušeli jsme Jana Matase na postu stopera a Milana Brauna jako předstopera, což se neosvědčilo. Sparta měla hodně útočné oba krajní obránce Kušníra a Frýdka, syna bývalého hráče Sparty a reprezentanta. Jsem rád, že jsme s takovým soupeřem hráli. Soupeř byl rychlý, běhavý a navíc se hrálo na větším hřišti. Musím pochválit Pavla Javorského, který odehrál výborné utkání,“ uvedl k zápasu kouč Jiskry Zdeněk Michálek.

AC Sparta Praha B: Ondřej Pávek (46. Tomáš Holý) – Ondřej Kušnír, Pavel Tomášek (60. Daniel Krch), Roman Polom, Martin Frýdek – Jan Jeřábek (46. Martin Juhar), Jakub Rada (46. Milan Jirásek), Zdeněk Folprecht (60. Mac Hong Qaun), Matěj Hybš (60. Erik Ujlaky) – Lukáš Juliš (46. Milan Jurdík), Georges Griffiths (60. Petr Putz). Trenér: Zdeněk Svoboda, asistent: Michal Horňák.

Jiskra Domažlice: Dan Houdek (65. Lukáš Frei) - Jiří Bárta (65. Petr Došlý), Milan Braun, Marek Bauer, Martin Mandous - Petr Jindrušák (65. Jakub Strejc), Petr Mužík, Jan Matas, Pavel Javorský - Jaroslav Kovařík(46. Michal Veselý), Lukáš Bezděk(46. Luděk Leitl). Trenér: Zdeněk Michálek, asistent: Roman Vyleta. ⋌(poj)