Sokol Postřekov – Furth im Wald 3:1 (2:1)
Prvních dvacet minut byla k vidění ´jízda´, hrálo se ve velkém tempu a nasazení. Do vedení šli hosté, když Tomášek chyboval při odkopu centrovaného balonu. Jinak ale spolupráce obránců se stoperem Radkem Šindelářem fungovala bezvadně, a pokud se kmenový hráč Dynama H. Týn opravdu vrátí mezi své, byl by Postřekov ´štikou´ jarní části I. B třídy. Klub už totiž získal na přestup z Domažlic Rudolfa Škrabala a připočteme – li nemocné Bučka, Jasana a Kočiše, je patrné, jakou sílu dávají v Postřekově dohromady.

Vyrovnání v utkání s Furthem zařídil Zdráhal, který nahrál Steinbergerovi, a ten byl u míče dříve než gólman – 1:1. Stav na poločasových 2:1 stanovil tečovanou střelou zdálky Tomášek.

Do druhé půle nastoupil Kuželka a navrátilec po vleklém zranění Adam Polák. Tenhle ´štírek´ představoval pro soupeře velkou hrozbu a výsledkem jeho spolupráce s Adamkou byl třetí gól Postřekova, který Polák vsítil hlavou. Když se Furthu zranil Vašát, hrálo se už prakticky jen na jednu branku. Zápas byl nakonec ukončen předčasně kvůli sněžení.

Sokol Postřekov: Nosek – Šindelář, Tomášek, Královec, Ledvina – Závodný (Kuželka), Vavřík, Steinberger, Cibulka – Adamka, Zdráhal (Polák).