Přes značně pozměněnou sestavu začali Postřekovští lépe, už ve 20. minutě Závodný potrestal chybu soupeře v rozehrávce, kdy vybojoval míč a průnik z úhlu zakončil nahrávkou do pokutového území domácího FC, kde si domácí zadáci srazili míč do vlastní branky – 0:1. Ve druhé půli zvýšil vedení hostů z Chodska na 0:2 Tomáš Adamka, který tentokrát nastoupil v útoku. Skóroval do prázdné branky poté, co udělal kličku gólmanovi. Domácí sice poté snížili a pak i vyrovnali, ale branka nebyla uznána pro ofsajd.

V brance Postřekova už nastoupil uzdravený Nosek, obrannou linii tvořili Jasan, postrach vlastních gólmanů Janeček, dále Brichcín a Váchal. V záloze nastoupili Ledvina, Kočiš, Vavřík a Vaněk. V útoku hráli Adamka se Závodným. Střídali Bartoň, Kuželka, Tomášek a Beroušek.

„Zatím jsme ještě netrénovali, proto jsme zápas s naším tradičním soupeřem v přípravě pojali spíše jako srandamač. S výkonem jsem byl spokojen,“ řekl trenér Kapic.

Postřekov začíná letní přípravu na novou sezonu v I. B třídě 22. července. O den později se utká v Domažlicích s rezervou třetiligové Jiskry, domácím fanouškům se poprvé představí při tradičním memoriálu první týden v srpnu. Na turnaj jsou pozvány celky Klenčí, Chodova a Tlumačova. „Pak nás čeká zápas s Meclovem a dalšího soupeře pro přípravný zápas domlouváme,“ říká Kapic.

Z týmu podle všeho neodchází nikdo, naopak klub má nadále zájem o služby Rudolfa Škrabala a vyhlédl si i obránce Martina Brichcína z Kvíčovic, který minulou sezonu působil ve Stodě a předtím okusil dorosteneckou divizi v Domažlicích. Další defenzivní hráč je prý v jednání.

Rozšířit se měl i trenérský tým. Legenda kdyňské kopané a fotbalový srdcař Vojtěch Fořt však k velké lítosti Postřekovských nabídku z rodinných důvodů musel odmítnout, ale nadějně vypadá návrat hráči uznávaného Petra Váchala. Postřekov je letos pasován do role černých koní soutěže. „Naše skupina je nejtěžší ze všech v B třídě. Silný bude Staňkov, Klenčí, týnské 1. FC zase určitě posílí, zapomenout nesmím ani na rezervu divizního Slavoje Koloveč. Přesto chceme skončit výš, než letos. Uvidíme, jak to bude vypadat po podzimu, ale rádi bychom na jaře hráli o čelní příčky,“ dodává Kapic.

O předzápas A – mužstev se postarala stará garda Altendorfu se starými pány Postřekova. Z vítězství 5:2 se radovali domácí, když hosté pálili šanci za šancí.