Úvod kvalitního utkání patřil hostům, kteří šli zásluhou dorážky Glasnoviče do vedení. Druhá část poločasu se odehrála v režii domácích, kteří dvěma góly v rychlém sledu otočili pro ně nepříznivý vývoj. Po přestávce hosté po zásluze vyrovnali Müllerem.

Celé utkání se hrálo v dobrém tempu a pohyb útočníků dělal pozorným obranám nemalé problémy. Promrzlí diváci tak mohli vidět pěkné fotbalové momenty na obou stranách. Hosté byli od začátku v útoku daleko nebezpečnější a střela Maršnera z 10. minuty volala po gólu.

Na druhé straně se vyznamenal Rohlíček, který zneškodnil nebezpečnou střelu Dvořáka. V 17. minutě Cigánek poslal svoji jedovku jen do břevna a pohotový Glasnovič z dorážky překonal domácího brankáře – 0:1. Z následující rychlé akce Maršnera opět střílel Glasnovič, jenže tentokrát na domácího brankáře nevyzrál.

Po obdržené brance domácí přidali a zvýšeným důrazem několikrát zahrozili před Rohlíčkem. Ve 24. minutě se po křídelní akci prosadil Petřík a vyrovnal na 1:1. O pět minut později nedokázala obrana hostů pohlídat Dvořáka, který z voleje z malého vápna otočil utkání ve prospěch domácích. Do poločasu bylo k vidění několik dobrých akcí na obou stranách, ale bez gólového efektu.

Po přestávce se hosté dostávali do tlaku a po nádherné kombinační akci na jeden dotek se z bezprostřední blízkosti prosadil Müller a srovnal na 2:2. Domácím se po vystřídání několika hráčů přestalo v útočné fázi dařit a po celý zbytek utkání se jen bránili. Šance Hyky, Müllera nebo Hašlera, kteří se po pěkných akcích dostávali před branku domácích, zůstaly nevyužity.

V poslední čtvrthodince se obě mužstva snažila strhnout vedení na svoji stranu, ale brankáři byli proti. K vítězství však byli blíže hosté. V 84. minutě Müller ani Hyka nedokázali z dorážky trefit prázdnou branku domácích.

Další utkání odehrají Ovčárští na mělnické umělce, kde přivítají druholigový Varnsdorf.

Převýšov – Ovčáry 2:2 (2:1)
Branky: 24. Petřík, 29. Dvořák – 17. Glasnovič, 58. Müller. Rozhodčí: Slavíček. Ovčáry: Rohlíček (46. Straka) – Svoboda, Chalupa, Ondrák (56. Kudela), Viskup – Kadlec (46. Müller), Mareš, Cigánek, Maršner (46. Hašler) – Glasnovič, Hyka.