Hýřili pohybem a nápaditými akcemi na jeden dotek utekli ve skóre na 3:0. Hosté se dostali do hry až ve druhém poločase, kdy po individuálních chybách domácích snížili na rozdíl jedné branky. Konečný výsledek 4:2 stanovil v závěru Glasnovič.

Ovčárský trenér Janeček se musel obejít bez nemocných Ondráka, Müllera a Kudely. S výkonem základní jedenáctky v první půli ale byl rozhodně spokojený. Na akce, které zakládal Cigánek s Maršnerem, se byla radost dívat. Střelci prvních dvou branek dávali vždy do prázdné. A když v 19. minutě Cigánek nedal brankáři Borskému šanci, bylo to už 3:0.

Hosté byli na ručník, ale domácím se od té chvíle začala lepit na kopačky smůla. Maršner, Glasnovič a Cigánek své šance trestuhodně zahodili nebo zasáhl brankář Borský. Hosté po tomto průvanu v jejich řadách přeskupili sestavu a hra se do konce poločasu vyrovnala.

Do druhé půle nastoupili ovčárští fotbalisté s cílem udržet co nejdéle míč na svých kopačkách a po jeho ztrátě jej co nejdříve získat zpět. Jenže soupeř daleko větším pohybem a důrazem v osobních soubojích tuto hru eliminoval.

Přesto byly vidět pohledné akce ze strany domácích, ale s nedůrazným zakončením. Zvýšená aktivita hostů přinesla šance a následně i branky do sítě domácích. Nejprve váhajícího Rohlíčka se štěstím přeloboval Šimlinger a pět minut před koncem Peclinovský křížnou střelou z levé strany překvapil Rohlíčka a snížil na 3:2. Závěrečný účet kvalitního utkání dovršil hlavou Glasnovič po pěkném centru Viskupa.

Na mělnické umělce se Ovčáry znovu představí ve středu 22. února, kdy je od 18 hodin prověří divizní Neratovice.

Ovčáry – Přední Kopanina 4:2 (3:0)
Branky: 12. Hyka, 14. Svoboda, 19. Cigánek, 89. Glasnovič – 65. Šimlinger, 85. Peclinovský. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Ovčáry: Rohlíček – Matějček, Chalupa, Studený, Horák (46. Viskup) – Cigánek, Svoboda, Mareš, Maršner – Hašler (30. Glasnovič), Hyka (46. Kadlec).