Svěřenci trenéra Vladimíra Duffka, jemuž se podařilo nastartovat tým a v klubu se proto nadále těší důvěře, se s novým účastníkem I. A třídy utkají v sobotu 6. srpna od 16.00 hodin v Pocinovicích. Podle sekretáře Sokola Mrákov Petra Konopa budou následovat další zápasy. „V sobotu 13. srpna od 17.30 hodin v Mochtíně s domácím Sokolem, účastníkem I. B třídy skupiny B, poslední prověrkou před sezonou bude v neděli 21. srpna od 17.00 hodin domácí zápas s rezervou Dynama Horšovský Týn.“

Mančaft, který na jaře prohrál jen třikrát, zůstává pohromadě a protože dva ze tří strůjců porážek Přimda a Dlouhý Újezd postoupily, hledí v Mrákově do nové sezony s optimismem. Tu by chtěli absolvovat opět s gólmanem Korbou a středopolařem Kohoutem, osvědčenými posilami z Jiskry Domažlice. „Rádi bychom dojednali jejich další hostování u nás, jiné posily neplánujeme. V Mrákově dobře funguje dorost, který se ukázal být dobrou líhní hráčů pro A mužstvo,“ vysvětluje trenér Duffek.

Že by si snad chtěl hledat nové angažmá, údajně naznačil jen David Jirátko, dvojka v brance účastníka třetí nejnižší krajské soutěže.