Varnsdorf - Liberec B 5:0 (2:0)

Liberec vstoupil do utkání kvalitně a více jak dvacet minut dokázal soupeře presovat. Snažení však ukončila chyba stopera a míče za obranu se zmocnil Martan, který nezaváhal. Gól vlil do těl Varnsdorských hodně elánu a ti začali Liberecké svírat. Po rychlé akci z pravé strany Slovanu přišel centr a dorážka holandského kanonýra šla do prázdné brány. Ve druhé půli byli hostující mladíci přehráváni, takže se vůbec k ničemu nedostali. Naopak celá čerstvá sestava domácích dokázala po rohových kopech dvakrát skórovat. Vždy hlavičkou. Nakonec dvě minuty před koncem upravil Varnsdorf na nepopulárního bůra po odražené střele.

„Prvních dvacet minut prvního a druhého poločasu to bylo vyrovnané, ale ve zbylém čase jsme byli přehráváni,“ přiznal trenér Vodička. „V dnešním utkání jsme se zaměřili hlavně na defenzivní fázi s cílem neobdržet branku. Jsem rád, že jsme se prosadili i střelecky,“ spokojeně dodal varnsdorfský Frťala.

Branky: 23. Martan, 32. Hikspoors, 70. Mach, 75. Hauer, 88. Stehlík.

Varnsdorf: Kovář (46. Porcal) - Tvaroha (46. Özbey), Filip (46. Hauer), Stehlík, Hozda (46. Jordák) Cana (46. Breite), Kotiš (46. Matejov) Rudnytskyy (46. Mach), Hikspoors (46. Melunovič), Martan (46. Volf) Chod (46. Šljivič).
Liberec B: Zoul - Kordík, Soběslav, Zieris, Pokorný (46. Beníšek) Rybanský, Kmoníček (75. Bouška), Suk, Daniel, Drobílek (80. Káva) Lukes (70. Černý).