Jiskra Domažlice - 1. FC Kötzing 7:1 (2:1)
Domácí vstoupili do zápasu velmi aktivně. Hned v úvodu se po levé straně prosadil Juraj Donko, vysunul Luďka Leitla, který poslal ostrý centr na nabíhajícího Patrika Hulinu. Posledně jmenovaný však střílel vedle levé tyče branky brankáře Christopha Bergmanna. O chvilku později centroval z levé strany Hulina na hlavu Milana Brauna a jeho pokus musel gólman Kötzingu vyrážet na rohový kop. Po Leitlově rohu vyslal Donko na branku soupeře tvrdou střelu a Bergmann ji jen s námahou vyrazil. V 10. minutě předvedla Jiskra rychlý výpad do soupeřovy obrany po ose Jakub Strejc - Lukáš Bezděk a Milan Braun zakončoval vedle levé tyče. Do vedení šli ve 12. minutě paradoxně hosté, když se prosadili po rychlém brejku a přihrávce Martina Psohlavce na levou stranu na nabíhajícího Simona Koppa, který prostřelil gólmana Jiskry Františka Lorence – 0:1.

O tři minuty později vystihl špatnou rozehrávku hostů Patrik Hulina, zatáhl míč po levé straně, přihrál na nabíhajícího Leitla, ale tomu v zakončení včastným vyběhnutím zabránil výborně chytající Bergmann. Na druhé straně po rohu Antonína Prančla zakončoval hlavičkou Jan Velkoborský, ale Lorenc ji v pohodě kryl. Ve dvacáté minutě opět čaroval Bergmann, to se před něj dostal důrazný Bezděk a německý brankář jeho střelu vyrazil na roh. Zaslouženého vyrovnání se Jiskra dočkala o minutu později. Leitl rozehrál z levé strany trestný kop a Marek Bauer poprvé rozvlnil síť za zády Bergmanna – 1:1.

Na druhé straně se po odraženém míči prezentoval střelou Kopp. Jiskra se brankově neprosadila ani ve 25. minutě, kdy se Donko dostal před Bergmanna. Ten střelu slovenského záložníka v dresu Jiskry vyrazil do strany. Donko jej však ještě doběhl, centrem našel nabíhajícího Brauna, ale ten hlavou mířil vedle branky hostů. Kötzing se prezentoval nebezpečnou střelou Velkoborského z dvaadvaceti metrů, kterou Lorenc vyrazil na tyč. Domácí se zaslouženého vedení dočkali ve 27. minutě. To vyrobila minelu hostující obrana, jmenovitě Matthias Süs, který velmi nezodpovědně vracel balon na brankáře Bergmanna. Špatnou rozehrávku vystihl Bezděk, obešel brankáře a s přehledem do prázdné branky zvýšil na 2:1. V závěru poločasu se k odraženému míči dostal Donko, ale gólman mu jeho bombu vyrazil na roh. Poté Kötzing předvedl rychlou akci, po níž Jan Kotáb hledal nabíhajícího Martina Psohlavce, ten naštěstí pro domácí nestačil zakončit.

Do druhého poločasu obě mužstva využila možnost vystřídat. To se projevilo hned v 54. minutě, když vystřídavší Tomášové György a Bahleda kombinovali a Bahleda obstřelil brankáře do levého dolního rohu na 3:1. Bahleda, který jakoby chtěl znovu oprášit pověst obávaného kanonýra, byl i autorem čtvrté branky v 58. minutě po spolupráci s Hulinou, kdy se ujala jeho střela k pravé tyči branky Kötzingu – 4:1. V 74. minutě si nová posila Domažlic György narazila míč s Braunem a střelou z šestnáctky překonala popáté náhradního brankáře Kötzingu. V 79. minutě to bylo už 6:1, to domácí vystihli špatnou rozehrávku soupeře, míč putoval po ose Hulina - Bahleda ke Kamilovi Staňkovi a ten technickou střelou vstřelil šestou branku. Na konečných 7:1 zvýšil po trestném kopu Györgyho Bauer, když přizvedl jeho kop hlavou a vstřelil svoji druhou branku v utkání. Auf wiedersehen!

Jiskra Domažlice: Lorenc- Cihlář, Tesař, Bauer, Strejc - Hulina, Staněk, Donko (46. György), Leitl, Braun - Bezděk (46. Bahleda) Trenér: Zdeněk Michálek, asistenti: Pavel Wolf, Erhard Breu.
Branky: 21. a 85. minuta Marek Bauer, 27. minuta Lukáš Bezděk, 51 a 58. minuta Tomáš Bahleda, 74. minuta Tomáš György, 79. minuta Kamil Staněk. Rozhodčí: Červený- Štok - Mifková. Diváků: 100.