Jiskra Domažlice – FK Holýšov 4:2 (1:1)
Úvod vyšel lépe domácím, kteří šli zásluhou Bauera po třech minutách hry do vedení. Hosté věděli, že favorita nepřehrají útočením, proto spoléhali na jistotu v obraně a rychlé brejky. Jeden z nich jim vyšel ve 25. minutě, kdy rychle rozehráli po faulu ve středu pole a výpad do nesešikované obrany Jiskry zakončil Beneš – 1:1. I když byla poté k vidění vyrovnaná hra, častěji prověřovali gólmana soupeře domácí. V největší šanci se ocitl Bauer, ale jeho hlavičku gólman Čermák vyškrábl na břevno.

Ve druhé půli se projevila kvalita i lepší fyzička domácích, kteří brzy získali převahu a dokonale využili krátkého výpadku Holýšova, kdy během deseti minut gólem Mužíka a dvěmi trefami Leitla prakticky rozhodli zápas. Hosté poté i s mladými náhradami znovu zabrali, hra se vyrovnala a holýšovský Trhlík z penalty nařízené sudím Kopejtkem snížil na konečných 4:2. Faul ve vápně si vykoledoval Manowetz, který dotíral na brankáře Jiskry Freie a Bauer jej přistrčil. V závěru mohl Petr Mužík zvýšit vedení Jiskry na pět dva, ale při pokutovém kopu zahrávaném po faulu na Bártu minul branku. Poté se v šanci ocitli ještě Leitl a dvakrát Bauer, na druhé straně Hrádek, ale nebyli úspěšní.

V sobotu 5. března se má Jiskra od 14.00 hodin utkat v Tachově s tamním FK.

FK Holýšov: Čermák (Marcel) – Hamerník (Vrba), Trhlík, Lukáš, Schamberger – Jeniš (Gabriel), Multrus, Procházka (Kubina), Beneš – Manowetz (Šimandl), Hrádek. Trenér: Jiří Multrus st.

Jiskra Domažlice: Frei – Strejc (Waldmann), Bauer, Tesař, Cihlář – Leitl, Šámal (Staněk), Braun (György), Bárta – Bezděk (Donko), Mužík. Trenér: Zdeněk Michálek.