„Na hostování ze Sokolova přichází Duben se Zvůrou. O Dubna má však ještě zájem třetiligová Hlavice a bude tam týden na testech. Z Příbrami přicházejí brankář Filip Polipský a Jakub Pazderník. Z Hořovic by měl u nás hostovat Martin Wágner, bratr Tomáše, který je v plzeňské Viktorii,“ líčí příchod nových posil trenér Karel Krejčí.

To však zdaleka nejsou všechny novinky v kádru v Dynama. „Z Německa se vrací Rada, na hostování z Horažďovic přijde Forman a hostování prodloužili Štverák, Mašek a Butaru,“ doplňuje Karel Krejčí.

Jeho mužstvo v přípravě zvítězilo nad Horažďovicemi 3:1 a do listiny střelců se už zapsali noví hráči: Pazderník dvakrát a M. Wágner.
„V první půli to bylo zbytečně nervózní a jsem rád, že se nikdo nezranil. Mohli jsme vyhrát vyšším rozdílem. Dvakrát jsme nastřelili tyč a jen Forman měl čtyři vyložené šance,“ uvedl kouč.

Podle jeho slov nenastoupil ani jeden celek v kompletním složení. „Nám chyběl ofenzivní Štverák a horažďovické mužstvo postrádalo Čadka a Říšského,“ dodal Krejčí.