Jiskra Domažlice – Sokol Kout 2:3 (1:2)
Do zápasu vstoupili lépe hosté, kteří se ve 4. minutě ujali vedení poté, co rozhodčí posoudil souboj v pokutovém území jako faul a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Zelinka – 0:1. Poté se hra vyrovnala a hrálo se většinou mezi oběma šestnáctkami. Ve 26. minutě po dobrém presingu a následném špatném odkopu brankáře Kouta Cibulky vyrovnal střelou pod břevno Tomáš Lešek – 1:1. Ve 42. minutě však domácí zahráli před pokutovým územím rukou a nestárnoucí Robert Kubica střelou do šibenice nedal brankáři Jiskry Čapskému šanci a znovu poslal hosty do vedení – 1:2.

Do druhé půle vstoupila Jiskra aktivně, měla míč více na svých kopačkách, hosté pozorně bránili a vyráželi do brejků. Domácí si vytvořili i šance, ale ty nedotáhli do gólového konce. Přesto se jim podařilo v 73. minutě vyrovnat, když Hamor kolmicí vybídl ke skórování Leška a ten křížnou střelou vyrovnal – 2:2. V 84. minutě nejprve koutský M. Kastner neproměnil svoje sólo, ale o další dvě minuty později pěknou střelou strhl vedení na stranu hostí – 2:3. Domácí se poté ještě pokusili vyrovnat. Mnoho k tomu nechybělo, když v poslední minutě trefil střelecky disponovaný Lešek břevno branky Sokola Kout. Potom sudí Schwarz zápas ukončil.

Jiskra Domažlice: Čapský – Kalný, Kubr, Malík, Černý – Lešek, Buršík, Stróž, Kneblík – Ljoki, Čadek. Střídali: Dvořák, Hamor. Trenéři: Steinbrücker, Forro.
Sokol Kout: Cibulka - Kastner P., Kubica, Smolík, Iha - Kouřil, Zelinka, Kadlec, Beneš – Kastner M., Hrkal. Střídali: Procházka, Cibulka. Trenér: Šťastný.