Tatran Chodov – Sokol Všeruby 4:0 (0:0)
Ve vyrovnané první polovině utkání bylo přece jen znát, že pro Chodov jde o první duel zimní přípravy, přesto byla k vidění řada šancí na obou stranách. Gólu se ale nedočkal žádný z týmů, protože Staviarský i jeho protějšek Pareský míč za svá záda ani jednou nepustili. Domácí nastoupili se záložní řadou posílenou o Ticháčka ze Všerub, Konopa z B mužstva a vyztuženou podhrotovým hráčem Janem Holarem z B mužstva. Na postu stopera odehrál celé utkání Miroslav Holar, posila z Klenčí, který hodlá na jaře Chodovu pomoci se záchranou. „Míra vnesl potřebný klid do obrany, jeho komunikace s brankářem i ostatními obránci byla výborná. Má velké zkušenosti a takového hráče potřebujeme,“ míní Libor Měsíček, jeden z trenérů Tatranu.

Druhá půle byla ve znamení přesnějších přihrávek a z toho pramenící šance už přinesly změnu skóre. Třikrát se trefil Jindřich Kobes a čtvrtou branku Chodova přidal Nový.

Kádr trenérů Zimpricha a Měsíčka nadále trápí velká marodka. A to počty nemocných brzy ještě rozšíří Petr Holar. Ten však kvůli operaci křečových žil zmešká zřejmě jen tři mistrovské zápasy. U Jana Pfeifera, Karla Kubouška a Petra Štryncla je návrat na trávník v nedohlednu, i když posledně jmenovaný nyní individuálně trénuje. Čeká jej však ještě jedna operace.

Tatran Chodov: Staviarský – Kapic, Holar M., Veselý, Svoboda – Nový, Ticháček, Pfeifer, Konop – Holar J., Kobes. Střídali: Smazal, Holar, Váchal. Trenéři: Juraj Zimprich a Libor Měsíček.