Pelhřimov – SK Benešov 2:4
Benešov vletěl do zápasu jako uragán, výborně se pohyboval, kombinačně převyšoval domácí o „parník“ a nabídnuté příležitosti efektivně proměňoval. Nejprve Veinlich vyzkoušel hlavou kvality brankáře Krcha a vzápětí po rohu hlavičkoval do břevna. V 15. minutě již dostal Benešov do vedení O. Štěpán, polovysokou dobře umístěnou střelou. O chvilku později neměl Krch na dobře umístěnou Priknerovu střelu nárok – 0:2. Na druhé straně zahrozil po trestném kopu Liška. Po půlhodině hry tečoval Turek centr Veinlicha a Krch potřetí lovil míč ze sítě.

Po změně stran se Pelhřimov výrazně zlepšil. Přesto ho Veinlich po nedorozumění počtvrté potrestal. Poté Benešov polevil a výsledkem byly dvě domácí branky. Nejdříve se zblízka prosadil dorážkou Liška a za deset minut upravil na konečných 2:4 Krtek po rychlé akci a křížné střele.

Benešovský trenér Jaroslav Tesař pěl na mužstvo chválu. „Především první půle byla z naší strany kvalitní, když jsme vstřelili tři branky a ještě další šance neproměnili. Chvíli po přestávce jsme dali čtvrtý gól, ale domácí to nezabalili, snažili se a i díky štěstí a naší lehkovážnosti, stav zkorigovali,“ dodal trenér k zápasu a poznamenal k přípravě, ve které se mužstvu zpočátku nedařilo, ale teď se karta otáčí: „Příprava byla letos dost tvrdá, takže výsledky v lednu ani být nemohly. Teď je již na klukách vidět, že únava pomalu odeznívá, jdou do rychlosti a výbušnosti, což se projevuje i na hřišti. Byl bych hrozně rád, kdybysme formu načasovali na mistrovská utkání,“ přeje si kouč.

Branky: 59. Liška, 68. Krtek – 16. Štěpán, 22. Prikner, 32. Turek, 52. Veinlich. Rozhodčí: Reich. ŽK: Čihák (P). Poločas: 0:3.

SK Benešov: Capouch (46. Tlamicha) – Chomát (60. Komárek), Hrubý, Zoubek, Žák – Kučaba (60. Prikner), Havlíček (46. Šmejkal), Prikner (46. Šefrna), O. Štěpán – Turek, Veinlich.