FK Holýšov – Sušice 2:0 (0:0)
Holýšovští nastupovali do utkání výjimečně bez Panušky, zato však už s navrátilcem Manowetzem. V první půli měli hráči v loňské sezoně třetího celku krajského přeboru problémy s presingem dobře hrajících hráčů hostí, kteří v závěru soutěže I. A třídy usilovali o účast v baráži.

Ve druhé půli se už potvrdily „papírové“ předpoklady a holýšovští borci byli lepší. V 60. minutě dal Manowetz první gól svého týmu, asi o sedm minut později přidal Hrádek druhou branku. „Soupeř hrál výborně, dobře napadal. S výkonem ve druhé půli našeho týmu už jsem byl spokojen, přesto se ještě ve hře objevilo několik chyb,“ uvedl po utkání trenér FK Holýšov Jiří Multrus st. Toho mohl těšit kvalitní výkon Oty Manowetze okořeněný gólem. „Na celý zápas se ještě asi necítí, ale ukázal, že i na část utkání může být pro Holýšov velmi cenným,“ dodal Multrus.

Jeho svěřence čeká dnes, v úterý od 18.00 hodin, na hřišti v Mrákově duel s domažlickou Jiskrou, zřejmě na hřišti v Mrákově. V sobotu hrají od 17.00 v Nýřanech a pak v Krchlebech s domácími fotbalisty. Ty v nové sezoně povede holýšovský František Macháček, takže zápas bude mít pro některé aktéry příchuť derby.


FK Holýšov: Marcel – Levička, Trhlík, Lucák, Schamberger – Vrba, Multrus, Procházka, Jeniš – Hrádek, Liebl.