TJ Tlučná – T. Přimda 0:3 (0:2)

Domácí tým nastoupil s respektem a Tatran měl od úvodních minut optickou převahu, kterou poprvé vyjádřil brankově v 18. minutě, kdy P. Brouzda z trestného kopu „vymetl“ pavučinku v brance Tlučné– 0:1. Ještě před inkasovanou brankou domácí zahrozili z rychlého protiútoku a v 11. minutě nastřelili břevno branky Hlaváčka. Lídr ale po vedoucím gólu měl míč stále častěji na svých kopačkách a svou převahu dokázal „přetavit“ ve druhou trefu. Ve 37. minutě se po centru Kupilíka prosadil ve vzdušném souboji Jan Hečko – 0:2.

Po změně stran nezbývalo Tlučné nic jiného než všechny síly vrhnout do útoku. Přimdští ale atakům soupeře odolávali, když je několikrát podržel gólman Hlaváček. Nejenže hosté drželi dvoubrankový náskok, ale tři minuty před koncem prošel obranou domácích Sopko nejmladší a podél gólmana upravil na konečných 3:0 pro Přimdu.

„Měl jsem z utkání v Tlučné trochu obavy, ale všechno nakonec dopadlo dobře. Hráči podali dobrý a hlavně disciplinovaný výkon. Z našeho pohledu byl první poločas povedenější, ovšem i ve druhém jsme drželi čisté konto a prakticky až na výjimky kontrolovali průběh zápasu. Věřím, že i v příštím kole na hřišti Chodova mužstvo výkon alespoň zopakuje,“ řekl prezident Tatranu Ján Sopko.


Branky: P. Brouzda, 37. Jan Hečko, Sopko. Rozhodčí: Jirsa. ŽK: 1:0. Diváci: 60.
Tatran: Hlaváček – Sopko, Opava, Jan Hečko, Hrabovský, Kupilík (78. Jar. Hečko), Karásek (58. Zd. Horáček), Krýsl. P. Brouzda, Růžička, Malý (66. Sl. Mucha). Trenér Jan Sopko.