Tatran Přimda – Tatran Chodov 3:1 (2:1)
Nováček z Přimdy začal před 150 diváky aktivně a od úvodu měl míč častěji v držení. S převahou přišly i šance. Dvakrát mohl skórovat Malý, ale jednou střílel mimo branku hostí, podruhé jej vychytal Staviarský. V 17. minutě vyslal dalekonosnou střelu na branku Chodova Brouzda, ale ani ta v síti neskončila. Mimo mířila i dělovka Opavy. Diváci v podhradí si poprvé zakřičeli „gól“ ve 24. minutě, to když se po dlouhém výkopu gólmana Landrgotta míč odrazil před vápnem Chodova a Staviarský jej vyboxoval před Malého, který pohodlně skóroval – 1:0.

Domácí se ale z vedení dlouho neradovali. Při protiútoku chodovského Tatranu si přimdská obrana počínala nedovoleně. K trestnému kopu se postavil Jan Pfeifer, který povedenou střelou do šibenice srovnal na 1:1. Přes obdrženou branku měli domácí převahu. Trestný kop Bečváře ve 35. minutě Staviarský ještě kryl, minutu na to ale po střele Sopka kapituloval – 2:1. Ještě do přestávky šel sám na branku Bečvář, ale nedal. Míč do sítě nedostali domácí ani po závaru v pokutovém území Chodova.

Hned na začátku druhého poločasu měl vyrovnání na kopačce Pfeifer, ovšem mířil vedle. To běžela 48. minuta. O dvě minuty později se podruhé v utkání prosadil domácí kapitán Malý – 3:1. Chvíli nato mohla vsítit kontaktní branku posila Chodova z Kvíčovic Svoboda, ale ani on neměl přesnou mušku. V 62. minutě mířil nad branku domácí Mucha a gólem neskončila ani akce Krýsla s Malým. V 72. minutě zahodil nebezpečný Krýsl lšanci, když přestřelil branku. Zápas se dohrál v poklidu, několik nebezpečných akcí před oběma brankami už změnu skóre nepřineslo.

„S výsledkem jsem spokojený, dalo by se říct i s hrou. Mrzí mne ale přístup a nasazení některých hráčů. V utkání nepodali stoprocentní výkon. Věřím, že v Postřekově, kde nás čeká kvalitní soupeř a první zápas venku, to bude z jejich strany lepší,“ hodnotí zápas prezident Tatranu Přimda Ján Sopko.
Chodov čeká v sobotu silný celek z Tlučné. Za domácí by už měl být připraven nastoupit nejen Petr Holar, ale i nová akvizice Petr Štryncl, který právě v Přimdě hrával na postu stopera.

T. Chodov: Staviarský – Chmelík, Kuboušek (20. Jiří Kapic), Paidar (80. Kurek), Veselý – Jindřich Kobes ml. (75. Schweiner), Jan Pfeifer, Jindřich Pfeifer, Svoboda – Kobes, Hála. Trenér: J. Gibfried.
T. Přimda: Landrgott – Sopko, Černý, Bečváč (79. J. Brouzda), Opava, Karásek (72. Hečko), Krýsl, P. Brouzda, Růžička, Mucha, Malý. Trenér: M. Chada.