„Víceméně jsme s případnými posilami dohodnuti, chybí nám jen doladit s kluby,“ pravil prezident Tatranu Ján Sopko, jenž prozradil několik jmen, která nejsou fotbalovým příznivcům určitě neznámé. „Za Tatran by měli v krajské premiéře nastoupit bratři Brouzdové (Petr a Josef), Pavel Opava a Jiří Karásek z Halže,“ prozradil několik jmen prezident. Hostování se podařilo prodloužit gólmanu Hlaváčkovi z Rozvadova, Jaroslavu Hečkovi, Janu Hečkovi a Antonínu Zemanovi z Hošťky. Na tréninku se objevil také nejlepší kanonýr Tatranu Jaroslav Boček a otazníky ještě visí nad Černým, Cingrošem z Bělé a Malichem z Třemešné.

„Kádr by měl být kvalitnější a pokud všechna jednání dopadnou podle našich představ, tak budu spokojený. Mužstvo na půl roku opouští jen Lukáš Teplárek, který bude ze studiiních důvodů ve Španělsku a Zdeněk Strouhal, který jde z pracovních důvodů do Německa,“ řekl ještě ke kádru prezident klubu. Podle nepodložených zpráv se ale ještě prý v podhradí připravuje přestupová bomba, ovšem konkrétní jména nechtěl nejvyšší muž přimdského fotbalu prozradit. Deníku se jen podařilo zjistit, že to mají být hráči, kteří mají zkušenosti z divizní soutěže. Sopko tuto domněnku nepotvrdil, ale také ani nevyvrátil. Je tak zřejmé, že v Přimdě v „letním“ přestupovém termínu nezaháleli a kádr Tatranu může mít velkou sílu. Přesto jsou jeho cíle přeci jen skromnější, než v minulosti.

„Chceme hrát v horní polovině tabulky a předvádět atraktivní fotbal, který k nám přivede fotbalové příznivci,“ má přání Sopko. Některé posily by se měly představit už v sobotu, kdy hraje v podhradí J. Bezdružice, která tentokrát startuje ve skupině C Royal 1. B třídy, a tak příznivci přijdou o jedno okresní derby v této soutěži. Další víkend startuje Přimda na turnaji v Třemešném a v generálce na soutěž uvítá 14. srpna Konstantinky.

Obnovenou premiéru zažijí Přimdští 22. srpna, kdy na hřiště pod hradem přijede Tlučná. Také v dalším kole nastoupí Tatran na domácím trávníku a soupeřem mu bude Chodov. Své domácí zápasy hraje přimdský Tatran v neděli v úřední začátek.