Fotbalový Fincetrum krajský přebor měl o víkendu na programu šest zápasů. Po odstoupení mužstva Rozvadova ze soutěže měl tentokrát volno Holýšov, plzeňské derby mezi SK ZČE a Rapidem se předehrávalo v pátek.

V sobotním dopoledni přivítaly Příkosice mužstvo ze Stříbra. Hosté se ujali vedení brankou Demjana, domácí do půle vyrovnali Jandošem. Ten po přestávce přidal druhý gól, výhru domácích pečetil Štych.

V tabulce druhý Tachov hostoval v Touškově. V první půli se domácí ještě snažili držet s Tachovskými krok, ale po přestávce rezignovali a prohráli vysoko 0:7.

Další tři sobotní zápasy skončily shodným vítězstvím hostů 2:0. Vedoucí Chrást zvítězil tímto poměrem v Horní Bříze, Stod v Chanovicích a Rokycany v Plzni nad Bolevcem.

V jediném nedělním zápase hostovaly Přeštice ve Vejprnicích. A vedly si nadmíru úspěšně, neboť si v duelu sousedů v tabulce odvezly tři body za výhru 3:0.
V prvním poločase byla hra vyrovnaná. „Těsně před přestávkou jsme chybovali a zcela volný hráč hostů hlavou po centru vstřelil úvodní branku,“ viděl důležitý moment sekretář domácích Milan Radimák. Po změně stran Přeštice brzy přidaly druhý gól a jejich výhru pečetil nejlepší hráč utkání Turek.

Příkosice – Stříbro 3:1
Nejlepší hráči: Jandoš – Demjan. Poločas: 1:1. Branky: 36. a 60. Jandoš, 79. Štych – 23. Demjan. Rozhodčí: Cihlář. ŽK: 2:2. Diváků: 150.
Příkosice: Protivínský – Pešek, Pražák (58. Štych), Komanec, Prchlík, Jandoš (77. Šimandl), Fiala, Krystl (73. Krajdl), Lisý, Hrubý, Vlček (8. Kohout). Trenér Radek Vodrážka.
Stříbro: Benda – Ichnatolya, Zaoral, Hřebík, Demjan, Jareš (17. Charvát, 65. Solový), Petraška, Šuranský, Kertys, Florus, Dyk. Trenér Milan Fiala.

Bolevec – Rokycany 0:2
Nejlepší hráči: Vítovec – Kubík. Poločas: 0:0. Branky: 60. Kubík, 75. (PK) Jícha. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 4:4. ČK: 0:1 (42. J. Scheinherr). Diváků: 100.
Bolevec: P. Klečka – Vítovec, Thomayer, Kohout, Soukup (46. Perk), Černý, Bublík, Šiml (75. Nykles), Grief, M. Pelnář, Šanoba. Trenér Petr Nykles.
Rokycany: Wild – Klír (86. Cibulka), Vaščák, Šíša (46. Jícha), Hereit, Kubík (79. Černý), Brož, J. Procházka, Drahoňovský (83. Rýdl), J. Scheinherr, F. Procházka. Trenér Pavel Aubrecht.

M. Touškov – Tachov 0:7
Nejlepší hráči: Pašek – Machač. Poločas: 0:2. Branky: 11. a 72. J. Viterna, 24. Machač, 51. a 75. Chmiel, 82. Habart, 87. (PK) Pták). Rozhodčí: Schneider. ŽK: 0:2. Diváků: 75.
M. Touškov: Tománek – Gabčo, Hodek, K. Fürbacher, Pašek, Svoboda, Nosek, S. Karbusický, O. Karbusický, Bouzek, Vavrač (71. J. Fürbacher). Trenér Martin Varga.
Tachov: Pták – Kaše, Šácha, Habart, J. Viterna, Žemlička (62. Janoušek), Dvořák, Hudec (46. Chmiel), Folejtar, Tušl, Machač. Trenér Jaroslav Pták.

Chanovice – Stod 0:2
Nejlepší hráči: Polena – Snášel. Poločas: 0:0. Branky: 76. Vlček, 88. Lukášek. Rozhodčí: Křen. ŽK: 0:1. Diváků: 120.
Chanovice: Beke – Srb, Šimsa (60. Hnídek), Šrámek, Brom, Kostka (86. Král), Melka (53. Černohorský), Horváth, Hrach, Drohobeckyj (76. Zelenka), Polena. Trenér Pavel Běloušek.
Stod: Janča – Vlček, Lukášek, Snášel, Kaas, Bouřa, Hruška (86. Fořt), Tuhela, Dolejší, Dlouhý, Zámeček. Trenér Štěpán Hirschl.

Horní Bříza – Chrást 0:2
Nejlepší hráči: P. Chocholatý – Kovařík. Poločas: 0:0. Branky: 47. Kovařík, 71. Roubal. ŽK: 1:1. Diváků: 250.
Horní Bříza: Mizera – Šimice, Sluka (55. Křížek), Fedorco (79. Landa), Hackr, M. Chocholatý (74. Karadžov), Vrla, J. Paukner, Janka, P. Chocholatý, Čechura (67. Frána). Trenér Václav Votípka.
Chrást: Bláha (69. Kokoška) – O. Král, D. Král, Kovařík, Komárek (79. Levý), Vaigl, Haidlmayer, Roubal, Tyr (83. Kučera), Löwy (58. Stružka), Sadílek. Trenér Jaroslav Diepold.

Vejprnice – Přeštice 0:3
Nejlepší hráči: nikdo – Turek. Poločas: 0:1. Branky: 43. Mastný, 51. Stehlík, 78. Turek. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 1:0. Diváků: 80.
Vejprnice: Kovařík – Pleticha, Prais, Rada, R. Křen, Hlad (52. Korelus), Biedermann (75. Škyrta), D. Křen, Vnuk, Puhlovský (55. Mezera), Paul (65. Hora). Trenér Milan Dejmek.
Přeštice: Růžička – Hrdlička, Uzlík, Mastný (80. Vacík), Bouc (68. Přibáň), Zdeněk, Zoubek, Stehlík, Bešta, Turek, Trdlička (66. Mrázek). Trenér Václav Uzlík.
SK ZČE Plzeň – Rapid Plzeň 3:1 (1:1, 30. Mašek, 81. Beránek, 83. Chocholatý – 10. Peroutka, předehráno v pátek).