Holýšov - Přeštice 0:1 (0:1)
Obě mužstva vstoupila do utkání již od samotného začátku velmi bojovně, a tak již ve 3. minutě viděli diváci branku. Po nedorozumění v domácí obraně se k míči dostal Bešta a bez problému poslal míč podél Čermáka – 0:1. O deset minut později mohli hosté vedení navýšit, útočník Přeštic však pálil těsně nad branku. O minutu později se po centru dostal míč na opačné straně na hlavu Manowetze, který mířil nad branku hostí.

V 16. minutě při slibné šanci hostí zasáhl holýšovský Lukáš, který ukopl míč z kopaček hráče hostů. O dvě minuty později se Lukáš ocitl opět ve středu dění, na hranici vápna hostí vybojoval míč, dostal se přes Uzlíka, ale následně byl o míč dalším protihráčem připraven. Z následného protiútoku mohl skórovat Benedikt, Čermák však střelu vyrazil nad bránu. Ve 30. minutě mohli domácí vyrovnat, na centrovaný míč Hrádka si naběhl Kubina, který v šanci jen o centimetry na míč hlavou nedosáhl.

O dvě minuty později se do velké šance Přeštic dostal aktivní Benedikt, jeho střelu však Čermák vyrazil na malé vápno, kde jej jeden z domácích beků uklidil do bezpečí. Osm minut před koncem poločasu se po centru v obrovské šanci ocitl Hrádek, trefil však s míčem i hlavu hostujícího hráče. Dvě minuty před obrátkou vybojoval míč po centru Hrádek, tísněn dobíhajícím protihráčem přeloboval vybíhajícího brankáře Růžičku, ale míč skončil jen o centimetry nad brankou hostů.

Tři minuty po začátku druhé půle se zaskvěl Steinbach v brance Holýšova, když si poradil se střelou z přímého kopu, která směřovala pod břevno. Mladá brankářská naděje, chytající za místní rezervu, dostala od trenéra Jiřího Multruse v druhé půli důvěru a svými dobrými zákroky ukázala proč plní roli dvojky v A - týmu. V 56. minutě se Steinbach zaskvěl dalším dobrým zákrokem proti střele Benedikta. Šestnáct minut před koncem se do velké šance dostal holýšovský Schamberger, milimetrový centr si však zpracoval ramenem a míč mu v poslední chvíli odskočil. Poslední velkou šanci zápasu viděli diváci pět minut před koncem. Na dlouhý centr si nabíhal osamocený Hrádek, jehož nikdo z beku hostí nehlídal. Brankář Růžička mu ale v poslední chvíli svým vyběhnutím a následním odkopem znemožnil vyrovnat.

FK Holýšov: Čermák - Kubina, Lucák, Majlát, Lukáš - Beneš, Procházka, Trhlík, Manowetz, Schamberger - Hrádek.