Divize
Jiskra Domažlice: Třináctý SK Benešov bude dnes, v sobotu 3. října, od 16.00 hodin na Střelnici v rámci 9. kola divize soupeřem Jiskry Domažlice. Domácí jsou papírovými favority. Oba soupeři v minulém kole prohráli shodně 0:2. Jiskra nestačila na Doubravku a Benešov překvapivě podlehl doma poslední Dukle B. „Naše hra na Doubravce nebyla optimální. Věřím, že to proti Benešovu odčiníme,“ uvedl před utkáním záložník Jiskry Jiří Bárta. „Při trénincích jsme se zaměřili na zrychlení kombinační hry. I když se hraje v sobotu, trénovali jsme i v pátek. Chceme vyhrát a udržet kontakt se špičkou soutěže. Do zápasu nenastoupí zraněný Cihlář, otazník visí nad startem útočníka Dochtora,“ řekl trenér domácích Pavel Wolf.

Krajský přebor Puma
FK Holýšov: Na hřiště ex – divizních Vejprnic vedených Milanem Dejmkem jede v neděli 4. října Holýšov. Vejprnice v minulém kole přivezly cenný bod z půdy nováčka TJ Rozvadov. Holýšov bodoval naplno, když si doma poradil s nepříjemným Chrástem. Tomu se bez kanonýra Bezdičky nedaří. Když Holýšov naplno zaboduje i tentokrát, může se při zaváhání Města Touškov v Chanovicích dostat na první místo. Od toho jej dělí pouhý bod. Zápas druhého Holýšova proti sedmým Vejprnicím má výkop v 16:00 hodin.
Slavoj Koloveč: Druhý okresní zástupce v nejvyšší krajské soutěži, Slavoj Koloveč, změří síly v sobotu od 15.00 hodin na hřišti nevyzpytatelného Spartaku Chrást. Po sérii nepřesvědčivých výsledků se svěřenci mladého trenéra Martina Bittengla zvedli a doma dokázali porazit nepříjemný Rapid Plzeň 2:1, když se o branky postarali J. Bittengl a Kliment.

I. A třída Eurofootbal
Jiskra Domažlice B: Cenný bod z půdy lídra soutěže Slavoje Stod nabudil fotbalisty rezervy Jiskry před nedělní bitvou se sousedem v tabulce z Chlumčan. Hraje se na Střelnici od 16.00 hodin. Oba týmy mají 14 bodů, díky skóre je výš soupeř sedmé Jiskry. Chlumčany si v minulém kole připsaly tři body po výhře 3:0 nad Staňkovem.
FK Staňkov: Pouhý bod má po osmi kolech FK Staňkov. Nebodoval v Chlumčanech a malá je i naděje na úspěch v nedělním zápase se třetím Zbirohem, jenž v minulém kole deklasoval Luby 6:1 a od Stodu jej dělí 2 body.

I. B třída Roayal
Dynamo H. Týn: Nejlépe zatím soutěží prochází Dynamo H. Týn, které bez ztráty bodu vede tabulku. Po vysokém vítězství v K. Lázních 2:7 bude v 7. kole krajské I. B. třídy hostit v sobotu od 15.00 hodin nepříjemnou Heřmanovu Huť. Pokud chtějí domácí udržet pozici v tabulce, musí bodovat naplno. Na paty jim šlape stejně úspěšná Sparta Dlouhý Újezd.
Sokol Krchleby – Sokol Postřekov: První derby víkendu nabídne dnes od 16.00 duel nováčka z Krchleb proti třetímu Postřekovu. Domácí se pokusí rozšířit počet bodů, na kontě mají jen tři za výhru 1:2 z K. Lázní. Postřekov doma porazil v prestižním utkání Klenčí 1:0 a na kontě má 12 bodů.
Sokol Mrákov – Spartak První Chodská Klenčí: V neděli od 16.00 se v dalším derby utká Mrákov (12. místo, 4 body) a Klenčí (6. místo, 9 bodů). Utkání se hraje v Mrákově. „Ještě před soutěží nás Mrákov požádal o obrácení pořadí a my vyhověli. Díky tomu sehrajeme tři zápasy za sebou ´venku´. Ale jedná se o okresní soupeře, takže věříme, že nás fanoušci přijedou podpořit. Na jaře se mohou těšit na tři derby po sobě v Klenčí,“ uvedl sekretář Klenčí Zdeněk Mifek s tím, že i třetí zápas venku za sebou nabídne derby, a to v nedalekém Chodově, se kterým se měl Spartak První chodská spojit. „V Postřekvě se nám bodovat nepodařilo, doufáme, že v Mrákově úspěšní budeme,“ dodal.
Tatran Chodov: Souboj tabulkových sousedů se odehraje v sobotu od 16.00 v Kamenném Újezdu, kde nastoupí po nevydařeném utkání doma Tatran Chodov. Minule nestačil na Jiskru Bezdružice, která si odvezla z Chodova tři body za vítězství 1:2, když se o všechny tři branky postarali hosté. Jak vyzrát na Kamenný Újezd, se Chodovští mohou optat v Mrákově. Ten totiž Újezd v minulém kole porazil 1:0.