Ve 14. 00 hodin změří síly Jiskra Domažlice, lídr divizní skupiny A, proti třetímu celku Fincentrum krajského přeboru FC Rokycany. Jiskra se v týdnu domluvila na přestupu své opory Petra Mužíka s VD Start Luby do Jiskry. A na půlroční hostování přichází gólman František Lorenc ze Sokola Vrhaveč, který na podzim působil v dresu německého 1. FC Bad Kötzting. O rok bylo prodlouženo hostování Pavlu Cihlářovi ze Sokola Mochtín, který v Jiskře působí už od léta roku 2008.

Kádr Jiskry bohužel opět nebude kompletní. Chybět budou Jiří Šámal, který už začal běhat a od pondělí bude i trénovat s míčem. Chřipka zamezila start kapitánovi týmu Michalovi Tesařovi. Petr Mužík má problém s kolenem, ale od pondělí 21. února by se měl zapojit do přípravy. "Přál jsem Petrovi, aby se prosadil v prvoligovém mužstvu 1. FK Příbram, udělal proto maximum, začal intenzivně trénovat, na podzim se mu dařilo herně i střelecky. Teď má trochu smůlu, že si po náročné přípravě v Příbrami poranil koleno a nemohl s námi trénovat. Je důležité, že se stal kmenovým hráčem Domažlic, protože je to vůdčí osobnost," uvedl trenér Zdeněk Michálek a pokračoval: "Jsem rád, že hrajeme s kvalitním soupeřem. Mužstvo Rokycan patří ke špičce krajského přeboru, disponuje řadou kvalitních hráčů. Pro diváky to může být atraktivní utkání. Samozřejmě chceme vyhrát, i když máme před sebou ještě necelý měsíc na přípravu do začátku soutěže," dodal Michálek.

Po utkání Domažlic s týmem Rokycan nastoupí 1. FC Kötzting proti ASV Cham, kde před léty působil jako trenér prezident Jiskry Domažlice Jaroslav Ticháček. Večer může dojít v obsazení hřiště na Střelnici ke změnám. Vilzing zrušil plánované utkání, tak je možné, že utkání Arnschvangu bude odehráno již od 18.00 hodin.

V neděli od 9.00 hodin nastoupí dorost Jiskry Domažlice A, který hraje krajský přebor dorostu, proti mužům Sokola Všeruby, sedmému týmu okresního přeboru Domažlicka. Po jeho skončení bude hrát dorost B Jiskry (9. místo KSD –Plzeň) proti druhému mužstvu KSD - Plzeň, FK Holýšov. Ve 12.30 hodin se střetnou účastník III. třídy okresního přeboru, čtrnáctý Hraničář Česká Kubice a dvanáctý celek stejné soutěže SK Draženov. Ve 14.30 hodin bude na Střelnici hrát německý Neukirchen. Víkendový program uzavře Chambtal.