Sokol Postřekov - Dlouhý Újezd 3:4 (1:2)
Ve 2. minutě utekl po pravé straně hostující Bydžovský, centrem našel Stoklasu, který však volejem z 15 metrů minul pravou Noskovu tyč. O dvě minuty později provětral opět po pravé straně domácí obranu Bydžovský, ale z úhlu minul vzdálenější tyč. Na druhé straně si s trestným kopem Adamky poradil Kasal, a další kop domácího Jasana hlavičkoval Vaněk nad branku hostů. Ve 14. minutě musel domácí brankář pod nohy nabíhajícího Houdy, ale v následující minutě udeřilo na druhé straně, když se k odraženému míči dostal Adamka a na jeho volej z šestnáctky neměl Kasal nárok – 1:0.

Radost domácích trvala jen dvě minuty, protože v 17. minutě utekl po levé straně hostující Švábek, centrem našel nehlídaného Kabourka, jehož volej znamenal vyrovnání – 1:1. Hosté byli na koni, Švábek si zopakoval únik po straně, ale jeho střelu z úhlu Nosek vyrazil. Ve 25. minutě našel hostující Roháč volného Houdu, ten se uvolnil a střelou z 15 metrů poslal hosty do vedení – 1:2. Domácí zahrozili ve 29. minutě, ale na Královcův centr zleva těsně nedosáhl před soupeřovou brankou J. Tauer. Po půlhodině zamířil z 25 metrů postřekovský Závodný vedle soupeřovy branky a poté viděl po pádu v pokutovém území za filmování žlutou kartu domácí Škrabal. Deset minut před obrátkou si s Královcovou hlavičkou poradil brankář Kasal stejně, jako Nosek na druhé straně s centrem Houdy. Těsně před obrátkou vyrazil Steinbergerův centr Kasal k Adamkovi a jeho pohotovou střelu ze 14 metrů z úhlu Kasal opět vyrazil.

V úvodu druhé půle se hosté ubránili závaru před brankou po rohovém kopu Adamky. O chvíli později zamířil z tr. kopu tentýž hráč nad branku Dlouhého Újezda. V 59. minutě se po centru Švábka dostal ke střele ze 14 metrů Stoklasa, ale Nosek skvěle míč vyrazil a následná Stoklasova střela domácí branku minula. Postřekovští kontrovali v 61. minutě. Po Královcově centru zprava hlavičkoval Tauer temenem hlavy z osmi metrů, ale Kasal míč v pohodě kryl. O dvě minuty později pronikl po levé straně hostující Bukva, centrem našel volného Houdu, který volejem ze čtyř metrů zvýšil na 1:3.

O chvíli později pronikl po pravé straně hostující Stoklasa a jeho pokus vytlačil Nosek na roh. Ten rozehrál zprava Zeman, do míče se opřel volejem Bukva, ale Nosek opět výborným zákrokem domácí podržel. V 71. minutě našel domácí Beroušek nabíhajícího Steinbergera, ten postupoval sám proti Kasalovi a ze 14 metrů snížil na 2:3. Než se stačili hosté otřepat, přišla 76. minuta. Steinberger našel zleva centrem volného Adamku a ten nedal z 15 metrů Kasalovi šanci – 3:3. Když se vše schylovalo k dělbě bodů, přišla 85. minuta, kdy po pravé straně utekl Zeman, centrem našel volného Bukvu, který volejem z malého vápna překonal Noska – 3:4. Za tohoto stavu zápas skončil, protože Bukvův brejk tři minuty před koncem Nosek zneškodnil.

Postřekov: Nosek – Beroušek, Jasan, Vavřík, Tauer – Královec (55. Královec), Adamka, Vaněk, Steinberger – Závodný, Škrabal.