Sokol Postřekov – Tatran Chodov 3:1 (2:0)
Už ve 4. minutě byl před šestnáctkou hostí faulován postřekovský Adamka, který následně dokázal, jaká je posila. Královec se Závodným mu ´roztáhli´ sedmičlennou hradbu těl Tatranu ve zdi a on technickou střelou poslal domácí do vedení – 1:0. O čtyři minuty později po rohovém kopu domácích došlo na rychlé přenesení hry, chodovský Jan Pfeifer, jehož start v utkání byl kvůli tahání vody z kolene do poslední chvíle na vážkách, se probil do nebezpečné vzdálenosti Noskovy svatyně, jeho střelu ale obránci zblokovali.

Vzápětí se ke střele dostal ´kat Postřekova´ Kobes, mířil však mimo prostor hájený Noskem. V dalších minutách Chodovští zahrávali několik trestných kopů, jenže Pfeifer hlavičkoval nad a Svoboda byl odzbrojen Jasanem. Nebezpečnější dál zůstávali domácí. V 15. minutě kombinovali postřekovští Adamka se Závodným a Chmelíkem marně stíhaný Steinberger se z pravé strany dostal před Staviarského a z úhlu jej prostřelil – 2:0.

Ani tento stav v chodském derby nic neznamená, vždyť Chodov na podzim dokázal za tohoto stavu zápas otočit. Tentokrát však Kobes ani Pfeifer nedostávali přihrávky, které by potřebovali. Navíc domácí oproti podzimnímu duelu nepřestali hrát, ale vytvářeli si další příležitosti. Chodovští mohli korigovat v rozmezí 24. a 29. minuty, kdy zahrávali několik standardek, jenže Postřekovští si Pfeifera, Kobese i kapitána Chodova Holara hlídali a v soubojích jim nedali nic zadarmo. Holar navíc musel po střetu se Závodným pro zranění odstoupit, čímž síla záložní řady hostí ochabla. S blížícím se koncem první půle došlo před brankou Chodova k závaru. Královec přihrál před branku, Vaněk promáchl, ale dorážku placírkou Jiřího Tauera pod břevno Staviarský lapil. Vzápětí následoval protiútok, ale vracející se Vaněk Kobese ´skolil´.

Do druhého poločasu přitvrdili i hosté, třeba Chmelík ve vzduchu řádně ´roztočil´ Závodného, ale vyloženou šanci si nevypracovali. Na druhé straně musel Staviarský včasným vyběhnutím pokrýt míč před dobíhajícím Škrabalem. Ten se zapsal mezi střelce v 60. minutě, kdy Steinberger zahrál roh, do výskoku šli jen Postřekovští a Škrabal hlavičkou pojistil vedení – 3:0. Poté došlo na střídání, v barvách Tatranu se do hry dostal Jiří Kapic, na straně domácích Kočiš nahradil Královce, který o den dříve odehrál celý zápas za rezervu v Klenčí. Hráči obou celků ze sebe s blížícím se závěrem vydali vše, hrálo se od brány k bráně Po jednom z brejků chodovský Štryncl vykopával míč mířící po Škrabalově střele do branky, na druhé straně se několikrát zapotil Nosek. To už se nehrálo v rukavičkách. Své by mohli vyprávět Škrabal na jedné a Veselý na druhé straně. Právě po zákroku na něj byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí Závodný. Oba trenéři na to reagovali střídáním a rošádami v rozestavení.

Naštěstí pro domácí čerstvý Cibulka se Steinbergerem přes oslabení dál hrozili rychlými výpady do prostoru na dostřel branky Chodova a tak hosté nemohli vrhnout vše do útoku. Z početní výhody vytěžili asi čtvrt hodiny před koncem jen čestný úspěch, když Chmelík z dálky vypálil, Nosek se musel po jeho jedovce hodně natáhnout, míč vyrazil, bohužel však před dobíhajícího Kubouška, který stanovil konečný účet derby na 3:1. Po střídání z kategorie taktických sudí Hanilec odpískal konec a hráči za potlesku diváků zamířili do sprch.

Sokol Postřekov: Nosek – Tauer, Tomášek, Královec 65. Kočiš), Beroušek – Steinberger (88. Královec), Vaněk, Závodný, Adamka (80. Vavřík) - Škrabal (76. Cibulka), Jasan. Trenér: J. Kapic.

Tatran Chodov: Staviarský – Chmelík, Štryncl, Kuboušek, Veselý – Jindřich Pfeifer, Holar (37. Kapic), Paidar, Svoboda – Jan Pfeifer, Kobes. Trenér: J. Gibfried.

Rozhodčí: Hanilec, Prokeš, Štrincl. ŽK: 4:3; ČK: 1:0. Diváků: 150.