Turnaje, který se hrál na hřišti Velhartic, které se po postupu ze IV. třídy v příštím ročníku představí v III. třídě, se účastnily čtyři fotbalové týmy – Slavoj Koloveč B, SK Kovodružstvo Strážov B, Sokol Kolinec a domácí ARBO Velhartice.

Po přivítání mužstev a slavnostním zahájení vylosoval starosta Prosr pořadí, poté se naplno rozběhly turnajové boje, které se hrály systémem každý s každým.

Výsledky zápasů:

Velhartice – Koloveč B 3:1 (branky: Poledník 2, Rendl - Pergl)

Strážov B– Kolinec 2:0 (branky: Weber, Koláček)

Koloveč B – Kolinec 6:0 (branky: Pergl, Šlajs, Kruml, Suk 3)

Velhartice – Strážov B 2:0 (branky: Poledník 2)

Strážov B – Koloveč B 0:3 (branky: Perl 2, Duchoň)

Kolinec – Velhartice 1:4 (branky: Krysl – Rendl 2, Poledník, Faltín).

Konečná tabulka

1. ARBO Velhartice ⋌9:2   9
2. Slavoj Koloveč B⋌10:3   6
3. SK Strážov B⋌2:5   3
4. Sokol Kolinec⋌ 1:12   0

Individuální ocenění:

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen Karel Tomášek z týmu Kolovče, nejlepším střelcem se stal Pavel Poledník z domácího ARBA s pěti vstřelenými brankami a nejlepším gólmanem byl Jiří Vláčil rovněž z domácího týmu se dvěma inkasovanými brankami.

„Všechny zápasy bezvadně odřídila dvojice zkušených fotbalových arbitrů Josef Javorský z Malé Vísky a František Petrželka z Malonic. Je rovněž nutno podotknout, že po celou dobu hry nedošlo k žádnému zranění a všechny týmy hrály podle zásady „tvrdě, ale fair“. Po ukončení bojů na hřišti byly rozděleny poháry, diplomy a ceny mužstvům i jednotlivcům. Myslím, že diváci mohli zhlédnout pěkné fotbalové zápolení v krásném sobotním odpoledni a všichni se můžeme těšit na příští turnaj,“ pochvaloval si za pořádající tým Jan Pavlík.