Králův Dvůr – České Budějovice 0:2

V prvním dějství sice měli hosté převahu, vyložené šance ale byly k vidění na obou stranách. Hned v první desetiminutovce skončil dvakrát míč na břevně. Nejprve orazítkoval horní tyč hostující Ondrášek a o dvě minuty později se totéž povedlo domácímu Novákovi. K vidění byly i další šance. Nejprve zblízka netrefil branku agilní Ondrášek a ve 21. minutě pak neproměnil tutovou šanci králodvorský Svátek. Zbytek prvního poločasu pak přinesl vyrovnanou partii do šaten se tedy šlo za bezbrankového stavu.

Druhý poločas výrazně poznamenal výkon rozhodčího Adama, který uplatňoval poněkud zvláštní metr a značně pomohl hostujícímu celku. Jihočeši se dostali do vedení v 52. minutě, kdy si Ondrášek při standardce naběhl za obranu a placírkou překonal Mokrohajského. Králodvorští se sice snažili, k ohrožení hostující branky se ale dlouho nemohli dostat. Naproti tomu Jihočeši si vypracovali dvě šance, které zneškodnil Mokrohajský. Zhruba patnáct minut před koncem byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Novák a Královu Dvoru svitla naděje. Z několika standardek se ale domácí neprosadili, navíc po evidentním faulu na Michala Nováka rozhodčí Adam nenašel odvahu k odpískání trestného kopu z hranice šestnáctky. Definitivní podobu dostal výsledek šest minut před koncem, kdy v šestnáctce fauloval Sabou a Otepka následně proměnil penaltu.

Branky: 52. Ondrášek, 84. Otepka z pen. Rozhodčí: Adam - Zeman, Blažej. ŽK: Pavlík, Frydrych, Svátek, Petr, Kratochvíl, Sabou - Novák, Křížek. ČK: 74. Novák (ČB). Diváci: 500. Poločas: 0:0.

FK Králův Dvůr: Mokrohajský - Procházka, Sabou, Šilhavý, Kratochvíl - Petr, Frydrych (65. Tlustý), Pavlík, Fulín (65. Květoň) - Novák M., Svátek

SK Dynamo Č. Budějovice: Křížek - Bakala, Novák, Lengyel, Halama - Klesa, Otepka (85. Čirkin), Stráský (70. Hudson), Rýdel - Pecka, Ondrášek (88. Němec).