V kádru Chodů nenastoupí záložník Juraj Donko, jehož přestup do Domažlic ještě není dotažen do konce, stejně jako přestup mladého Waldmanna ze Kdyně a gólmana Hubera z bavorského Furthu.

Ze zdravotních důvodů ještě nezasáhne do pohárového zápasu defenzivní záložník Kamil Staněk, jehož Jiskra získala z Viktorie Plzeň. Z posil tak do hry zasáhnou jistě jen Bauer s Braunem. ,,V tomto utkání chceme vyhrát, abychom za týden v prvním kole poháru přivítali druholigový Baník Sokolov. Pokud hráči přistoupí k zápasu zodpovědně a naváží na výkon proti ligovému dorostu Viktorky v Krchlebech, tak by se nám to mělo podařit,“ uvedl trenér Zdeněk Michálek.


Zápas s druholigovým celkem Sokolova by se podle vyjádření prezidenta klubu Jaroslava Ticháčka měl hrát na hlavním stadionu Na Střelnici a po něšťastném rozlosování souutěže by mohl být malým dárkem pro všechny věrné fanoušky Jiskry. Ze Strakonic totiž zatím stále nedorazila odpověď na prosbu Chodů o výměnu termínů vzájemných zápasů, aby Jiskra mohla nakonec přece jen o Chodských slavnostech hrát doma před početným domácím publikem.

Autobus do Citic pro fanoušky domažlické Jiskry vyráží ve 13.45 hodin od stadionu Na Střelnici. Zápas začíná v 17.00 hodin.