1. FC H. Týn – Baník Zbůch 5:1 (3:0)
V úvodu utkání měl příležitost hostující Paum, pak už ale hrací plocha patřila na dlouhé minuty domácím borcům. Po dvaceti minutách hry skóroval poprvé v utkání Jakub Hruška, nová akvizice ´efcé´ – 1:0. O pět minut později byl tentýž hráč při průniku do pokutového území Baníku faulován Romanem Prokopem a nařízenou penaltu sám s přehledem proměnil – 2:0.

O tři minuty později to bylo 3:0 pro domácí, kteří nakrátko rozehraný rohový kop zakončili střelou, před kterou se obrana Baníku rozestoupila a tečovaný míč skončil v síti šokovaného Žáčka. Z řady dalších šancí svěřenců kouče Kožíška stojí za zmínku ta z 36. minuty, kdy Barnáš zakombinoval s Bauerem, ten vybídl přihrávkou Šota, ale jeho rána z hranice velkého vápna skončila na tyči branky Zbůchu. Teprve poté si šanci vypracovali také hosté, ale gólman Touš se s Pavlíčkovou dalekonosnou střelou na střed branky bez problémů vypořádal. V závěru první půle hosté ještě jednou otestovali Toušovu pozornost, ale opět bez výsledku. Rušno bylo i na druhé straně. Brankář Baníku špatným odkopem trefil dotírajícího Barnáše, ten jej obešel, nahrávkou z úhlu hledal spoluhráče a vracející se gólman si balon málem srazil do branky. Zachránila jej tyč.

Také druhá část pohárového duelu začala šancí hostů. Po pěti minutách hry zahrozili domácí, ale Šotův ´pozdrav´ i sérii hlaviček po rohovém kopu Žáček kryl. Poté se Baníku podařilo snížit, když se v závaru před Toušem nejrychleji zorientoval Hrdlička. Na druhé straně byl pak pronikající Hruška zastaven za cenu faulu. Bauer nasměřoval míč z přímého kopu dobře k protější tyči, Žáček jej sice vyrazil, proti Šperlově dorážce už byl ale krátký – 4:1. Výborně hrající Hruška mohl brzy poté vedení domácích ještě zvýšit, když obešel gólmana, ale za překonaného Žáčka zaskočil Mrázek a míč mířící do branky odkopl. O několik minut později předvedli Týnští bleskové přenesení hry. Anderle na levé straně obrany našel na druhé straně hřiště Barnáše, ten vyslal dlouhým pasem na zteč Hrušku, jenže jeho pokus z úhlu skončil zvnějšku na tyči. Zimní posila ze Stodu zkompletovala svůj hattrick v 75. minutě, když z přímého kopu obstřelila zeď Baníku – 5:1. Závěr utkání, vyjma dvou pokusů hostů, kdy Touš nejprve vyběhnutím zmařil rodící se šanci Vladaře a pak vyrazil střelu z větší vzdálenosti, už nic dramatického nenabídl.

1. FC H. Týn: Touš – Anderle, Brychcín, Bauer, Ouřada – Wolf, Minařík, Barnáš, Jurko (50. Šperl), – Šot, Hruška. Trenér: Kožíšek.
Baník Zbůch: Žáček – Kubíček, Prokop R., Daňhel, Mrázek – Prokop A., Hrdlička, Paum, Šindelář – Pavlíček, Vladař.
Rozhodčí: Harmády.