Sokol Pocinovice – Spartak Klenčí B 2:2 (0:0) na PK 3:2
Už v první minutě se Pocinovičtí mohli radovat, ale střelu z vápna mířící do sítě na brankové čáře vyhlavičkoval Psutka. Pak se hra vyrovnala, ale až do 25. minuty nenastala žádná situace, která by přímo ohrozila jednoho nebo druhého gólmana. Pak ovšem přibližně z hranice velkého vápna natáhl Vojtěch Čech a jeho bomba se odrazila od břevna na brankovou čáru a následně zpět do hřiště.

Oba týmy se snažily hrát kombinačně, ale rozehrávku hostů často brzdily hrubé fauly domácích, které však zůstávaly bez potrestání. A tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu 0:0 a diváci měli daleko ke spokojenosti.

Do druhého poločasu nastoupily oba týmy v téměř nezměněných sestavách a hra pokračovala na stejné úrovni, kde skončila v prvním poločase, tedy nepříliš pohledná pro diváky. Po nezáživném úvodu přišla 66. minuta. Klenečský Ledvina obdržel pěknou nahrávku do běhu a z dálky obstřelil domácího gólmana – 0:1.

A hra nabrala obrátky. O pouhých šest minut později zazmatkovala obrana Klenčí, čehož využil Poupa a střelou k tyči srovnal – 1:1. Následně měl velkou příležitost hostující záložník Houdek, ale svůj pokus nasměroval přímo do brankáře. V 79. minutě domácí vystřídali a po chvíli pobytu na hřišti se trefil čerstvý Švejda a zvrátil tak stav utkání na stranu svého týmu – 2:1.

Jakmile hosté rozehráli, hnali se ihned do útoku. Při snaze o centr byla nastřelena ve vápně ruka bránícího domácího hráče a rozhodčí nekompromisně odpískal pokutový kop. Toho se zmocnil neomylný exekutor Psutka a bombou k tyči nedal domácímu gólmanovi šanci – 2:2. Už v nastaveném čase se hráčům Pocinovic ještě podařilo nastřelit tyč, ale ta už nic nezměnila na tom, že fotbalisté Klenčí B poprvé v sezoně okusili penaltový rozstřel po nerozhodném zápase. V rozstřelu se nakonec radovali domácí, když proměnili všechny své pokusy.