Sokol Zahořany – Sokol Hlohová 1:5 (1:3)
Poprvé v sezoně začali hosté z Hlohové hrou na tři útočníky, což bylo vynuceno hlavně malým hřištěm, na němž Zahořany hrají. Už od úvodu byl favorit zápasu znám. V 5. minutě hosté zahrávali roh, míč byl vrácen zpět k Beranovi, jehož následný centr si domácí obránce u tyče srazil hlavou do vlastní branky – 0:1. Hlohovští soupeře tlačili, avšak bez úspěšného zakončení.

Ve 20. minutě bylo srovnáno. Po autovém vhazování domácích hosté neuhlídali nejlepšího střelce Zahořan Pustinu, zakročit musel kapitán hostí Multrus, jenže si pomohl faulem a nařízenou penaltu s klidem proměnil domácí Heřman – 1:1. Ve 24. minutě V. Hrdina přihrál křížem svému bratrovi P. Hrdinovi a ten prudkou střelou k tyči opět získal hostům vedení – 1:2.

Ve 30. minutě už to mohlo být o dvě branky, když P. Hrdina z rychlé akce nacentroval Zahořovi, ale ten smolně nastřelil ze dvou metrů jen tyč. Poté se již hrálo jen na jednu branku a to tu domácí. Ve 43. minutě mohli hosté opět vstřelit branku, když střelu R. Vacíka vyrazil domácí brankář na břevno. V poslední minutě první půle se fotbalisté Hlohové dočkali. Beran přihrál ideálně na vápno P. Hrdinovi, který přesnou střelou k tyči zvýšil na 1:3.
Hlohová se opět prosadila v 57. minutě, kdy V. Hrdina přihrál z křídla před branku Vacíkovi, ten si šikovně odstavil domácího obránce a prodloužil přihrávku na úplně volného Zahoře, který si poradil s brankářem a míč uklidil do sítě – 1:4.

Domácí poté výrazně přitvrdili, jejich fauly byly mnohokrát na hranici pravidel. Tvrdá hra ale hosty neodradila a v 75. minutě znovu udeřili. Vacík se dostal až před vybíhajícího brankáře, ten sice jeho oblouček vyrazil, ale jen k V. Hrdinovi, který mazácky obehrál dvojici hráčů soupeře a zakončil do odkryté branky 1:5.

„Poprvé v této sezoně jsme hráli na tři útočníky kvůli zdejšímu malému hřišti. Dali jsme rychle gól, ale domácí brzy z penalty srovnali. Naše ofenziva však podala výborný výkon a nastřílela soupeři další čtyři branky. Defenziva už žádný velký problém do zbytku utkání nepřipustila, i když to nebylo bezbolestné,“ dodal k utkání trenér Hlohové Jiří Šimka.

Hlohová: Šobor - Pezl (Pek), Multrus, Černý (Homolka), Zahrádka - J. Vacík (Zavadil) R. Vacík, Zahoř - V. Hrdina, P. Hrdina, Beran.
Branky: Heřman Pavel – vlastní, Hrdina Pavel 2, Hrdina Václav, Zahoř Zdeněk; Rozhodčí: Rada Jiří; ŽK: Kest Václav, Koutník Jaroslav, Matoušek Luboš - Multrus Jan, Černý Roman. Diváků: 22.