ZD Meclov – Lokomotiva Hostouň 3:2 (1:0)
Meclovští šli do boje bez trenéra Vogeltanze, který minulý týden nastoupil za Meclov B, poranil si meniskus a je z toho operace. Čepicí tak při promarněných šancích vztekle házel Tomáš Černý. V úvodu nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít k zápletce. Domácí měli převahu a vypracovávali si šanci za šancí, takže kdyby v 15. minutě vedli 3:0, nikdo by se nedivil.

Jenže Svoboda ve 4. minutě po přihrávce od Berana sám před odkrytou brankou trefil brankáře, od něj se míč odrazil do břevna a gól z toho nebyl. V 10. minutě byl v pokutovém území Hostouně faulován Chloupek, ale penaltu neproměnil. Až v 26. minutě Svoboda trefil z trestného kopu po faulu na Mareše šibenici branky hostí – 1:0. Ti dostali o deset minut později podobnou výhodu, Cerman však trefil hradbu těl, a jeho spoluhráč poslal odražený míč do tyče.

Druhá půle začala šancemi na obou stranách. V 52. minutě hosté vyrovnali střelou z dálky – 1:1. Zápas rozhodl meclovský ´štírek´ Vondraš, který šel do hry v 35. minutě za Argmana. Nejprve se po Beranově akci dostal v závaru před brankou soupeře k míči a prostřelil vše – 2:1. Hosté ještě stačili v 65. minutě vyrovnat, ale pak při nich znovu stáli všichni svatí, když míč do branky nedopravili Mareš, Svoboda ani Dolejš. V 83. minutě Vondraš ale našel křižnou přihrávkou Berana v náběhu a ten strhl vítězství na stranu Meclova – 3:2. Hosté mohli v nastavení vyrovnat, ale hlavičkou minuli.