Trenér Jiskry Domažlice Zdeněk Michálek: „Liberec jsme studovali z videí. Věděli jsme, že disponuje běhavým mužstvem, jeho hráči trénují denně, většina je pod profesionálními smlouvami, takže fotbal musí umět. To potvrzovaly jejich dosavadní výsledky. Chtěli jsme je překvapit ze standardních situací, což se povedlo, dali jsme z nich tři góly. Nevyšel nám vstup do druhého poločasu, kdy jsme si utkání trochu zkomplikovali (Pozn. red. – Petr Mužík se při ošetřování hráče soupeře doběhl napít, přitom překročil postranní čáru a pomezní jej pak několik minut nepustil do hry. Hosté v tu dobu prošli středem hřiště a snížili na 2:1). Na třetí ligu to byl velmi kvalitní zápas. Vítězství je pro nás cenné, důležitý je ale každý bod. Držíme se v popředí tabulky, což je pro nás, nováčka v soutěži, lepší než se potácet ve spodních patrech. Mužík střídal, protože už byl vyčerpán, Bezděk už toho měl také dost. Navíc máme v kádru patnáct šestnáct hráčů, je třeba jim dát příležitost. Soupeř byl kvalitní, věděli jsme, že Daniel hrající s osmnáctkou je velmi dobrý, přesto dělal hru a nestíhali jsme ho pokrývat. Ale góla nám nedal a to je hlavní.“

Trenér Slovanu Liberec B Jaroslav Vodička: „Byl jsem se tady podívat na zápas Jiskry s 1. FC Karlovy Vary, takže jsme věděli, že domácí jsou silní ve vysokých míčích a ve standardních situacích. To se potvrdilo, zkušeně nás z nich trestali. My jsme byli v těchto momentech naivní, ale to dělá to mládí. Přesto musím svoje mužstvo pochválit za předvedený výkon. Myslím, že jsme tu zanechali dobrý dojem. Nastoupili jsme klasicky se dvěma útočníky, naši taktiku neměníme. Kluci hrají technický a běhavý fotbal, na tom je naše hra založena, což asi dnes domácí poznali. Na začátku druhé půle se nám povedlo zápas zdramatizovat, ale na stoperu jsme vzápětí udělali chybu, když měl míč na noze a neodkopl jej. To byl zlomový moment. Jinak bychom zlobili ještě víc. Nechci předjímat, ale to zranění u kapitána Ondřeje Štíchy je asi křížový vaz, což je problém, protože to je hráč, který hraje na důležitém postu a odvádí kvalitní výkony.“

Prezident Jiskry Domažlice Jaroslav Ticháček: „Z vítězství nad rezervou prvoligového týmu máme velkou radost. Kdyby nám někdo před dvěma lety řekl, že porazíme takového soupeře, brali bychom to jako žert. Liberec má svoji kvalitu, byl v tabulce před námi. I tady dokázal, že umí kombinovat v rychlosti, má hráče, kteří se připravují na ligovou kariéru. My jsme si počínali zkušeně, agresivněji, máme větší individuality a ty potvrdily kvality. Diváci si přišli na své, opět viděli hodně šancí, gólů a krásný fotbal. K tomu přispěli naši hráči i soupeř, po Pardubicích nejlepší, se kterým jsme se zatím utkali. Byl nebezpečný celý zápas, museli jsme bojovat o výsledek až do konce. Soupeři už nejezdí do Domažlic tak suverénně, protože dáváme hodně gólů, takže i Liberec začal dost zataženě. Toho jsme využili a dali první gól, což nám hodně pomohlo. Znervozněl jsem, když na začátku druhé půle hosté snížili, v tu chvíli mě mrzely tři čtyři promarněné šance z první půle. Pak ale Mužík nádherně nahrál Braunovi, ten zvýšil na 3:1 a tím zápas zlomil v náš prospěch.“

Záložník Slovanu Liberec B Erik Daniel: „Chtěli jsme tu uhrát nějaké body, proto jsme také přenocovali tady nedaleko, abychom byli na dnešek odpočatí. Jenže jsme nezvládli standardní situace domácích, byly z toho tři góly. Odstoupení Štíchy pro zranění bylo na naší hře určitě znát, on je výtečný v defenzivní hře.“