VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Malše se s desátým místem nespokojí

Roudné - Exdivizní klub s novou dvojicí trenérů Lovička – Mertl plánuje návrat do horních pater: „Mužstvo na ně má.“ V roudenských sítích uvízl cenný úlovek, útočník Ladislav Nekvinda se vrací na „místo činu“

26.3.2011
SDÍLEJ:

Fotbalové utkání krajského přeboru mužů / TJ Malše Roudné - FK Slavoj Český Krumlov 1:1 (1:1).Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

Roudné – Exdivizní Malše Roudné po podzimu vyměnila trenéry, protože závěr první poloviny sezony se jí nepovedl herně, ani výsledkově: za šest kol dala jeden gól a získala jediný bod. Postupně vyklidila popředí tabulky a propadla se až na 10. místo.

Na jaře věří v obrat. Největšími posilami se stali v zimním období navrátilec Milan Šafránek, jenž se vrátil z hostování v Třeboni, s útočníkem Ladislavem Nekvindou. Po Zvěřinovi s Houškou, kteří Roudnému přišli na pomoc v divizi, útočník podobných kvalit Malši v krajském přeboru na podzim citelně chyběl.
Nekvinda už v Roudném jednou úspěšně působil – v ročníku, kdy tým postupoval do divize. „Pokud se nepletu, tehdy za nás dal na podzim dvanáct branek a byl to náš hlavní tahoun,“ vzpomíná předseda klubu Libor Šolc. Teď se vrací starší a zkušenější Ladislav Nekvinda. „Očekáváme, že jeho zkušenost se projeví, a pomůže mladším partnerům v útoku, protože už má v dospělém fotbale něco za sebou,“ slibuje si Šolc.

Strategie klubu se nemění. „Úkolem je zabudovat postupně do A–týmu vlastní odchovance, kteří jsou nadějní, mladí hrají divizi dorostu,“ připomíná předseda úspěšnou premiérovou sezonu Malše v soutěži, kde potkává i soupeře z ligových klubů.

S desátým místem po podzimu nemohou být v Roudném spokojeni, i proto sáhli ke změně u kormidla a rozloučili se s dvojicí Marcel Tomášek – Zbyněk Lerch. „S áčkem bychom rádi vystoupali trochu výš, než jsme nyní. Rádi bychom hráli do pátého místa. V silách mužstva to určitě je, vždyť sedm osm hráčů má zkušenosti s třetí ligou nebo divizí. Jejich zkušenosti by měly být znát, drzost a elán mladíků by je měly podpořit,“ doufá Libor Šolc.

Malše poprvé vynechala Zimní ligu na Hluboké a raději si zvala soupeře na třeboňskou umělku. „Příprava byla kvalitní, i zranění se nám vyhýbala, ale výsledky jsme měli kolísavé. Dokázali jsme porazit Třeboň, ale také podlehnout Dobré Vodě,“ upozornil nový kouč Štefan Lovička.

„Chce to čas, než se dáme dohromady a hráči pochopí, co od nich chceme. Příčina není v tom, že na to nemají, ale v přístupu k jednotlivým zápasům. Jde nám o to sladit všechno dohromady,“ vysvětluje trenér Lovička, jenž je s výborem zajedno – na jaře Malše plánuje návrat do horních pater. „Je to náš interní cíl, být do pátého místa. Bodový odstup není tak velký. Pokud hráči budou plnit, co po nich chceme, měli bychom se do horní poloviny tabulky dostat,“ věří nový muž u kormidla Malše Štefan Lovička a jeho asistent Mertl.

Změny v týmu – odešli: Ryneš (Rakousko), Gondek (Kaplice), Záveský (skončilo host. z Kaplice), Cahyna (přerušil činnost), Šolc (přesun do béčka). Příchody: Nekvinda (host. z Tábora), Pomeje (Dynamo host.), Kössl, Lonsmín, Řežáb, Růžička, Svoboda (všichni z dorostu), Šafránek (návrat z host. v Třeboni). Trenéři Lovička a Mertl (od týmu dorostu), vedoucí mužstva Skopec.

26.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 160 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 160 kč, mzda max. 200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o závodní stravování, nový provoz., Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, finanční růst, Telefonický kontakt pracovní dny od 8:00 - 16:00 hod.. Pracoviště: Konstruktpol s.r.o., Polní, č.p. 114, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Pavla Jiránková Rynešová, +420 379 422 388.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Ostatní specialisté a 25 020 Kč

Řídící pracovníci v oblasti předškolní výchovy (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) ředitel/ředitelka Mateřské školy Všeruby. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25020 kč, mzda max. 29400 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: MŠ Všeruby je příspěvkovou organizací Městyse Všeruby, sídlí na adrese Všeruby 156, 345 07 Všeruby u Kdyně. Bližší informace o Mateřské škole lze získat na tel.: 379/77 92 33., Požadavky na kandidáty, vyplývající z § 3 a 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů:, -způsobilost k právním úkonům, -odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost, -bezúhonnost, -zdravotní způsobilost, -znalost českého jazyka, -3 roky pedagogické praxe , -organizační a řídící schopnosti, Platové podmínky: platová třída 10 + osobní příplatek + příplatek za vedení 15 - 40%, Náležitosti přihlášky:, 1.Přihláška (název konkurzního řízení, jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, popř. korespondenční adresa, kontakty, datum a vlastnoruční podpis), 2.Výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), 3.Lustrační osvědčení podle § 4 odst. 1 a čestné prohlášení podle § 4 odst. 3 zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České republiky a Slovenské republiky (nedokládají uchazeči narození po 1. prosinci 1971), 4.Lékařské potvrzení o způsobilosti k výkonu funkce (ne starší 3 měsíců), 5.Doklad o průběhu zaměstnání a délce praxe, potvrzený posledním zaměstnavatelem, 6.Doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce, doklady o dalším vzdělávání/maturitní vysvědčení), 7.Písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkursního řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, 8.Strukturovaný životopis, 9.Vize dalšího rozvoje vedoucího ke zvýšení konkurenceschopnosti MŠ Všeruby (rozsah maximálně 4 strany, očekává se zaměření na marketing školy, její další rozvoj, formy spolupráce se ZŠ Všeruby, komunikaci se zřizovatelem a školskou radou), Předpokládaný nástup do funkce je 7. 8. 2018., Přihlášky budou přijímány poštou nebo osobně, v zalepených obálkách se všemi požadovanými náležitostmi a s viditelným označením "Konkurz MŠ Všeruby - NEOTVÍRAT" na adrese zřizovatele Všeruby 77, 345 07 Všeruby u Kdyně, a to do 20. června 2018 do 11:00 hod.. Pracoviště: Městys všeruby, 345 07 Všeruby u Kdyně. Informace: Václav Bernard, +420 777 626 765.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 19 000 Kč

Řidiči vysokozdvižných vozíků Operátor skladu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: praxe ve skladu, platný průkaz na VZV je výhodou., Nabízíme: práci v čistém prostředí, uvnitř haly v teple, stravenky zdarma, Uchazeči o tuto pozici mají možnost vyplnit na vrátnici společnosti "Dotazník uchazeče o zaměstnání" nebo zaslat žádost se stručným životopisem na e-mailovou adresu nabor@pehtoo.com.. Pracoviště: Pehtoo a. s. - provozovna horšovský týn, Masarykova, č.p. 194, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Šárka Vojtěchová, +420 379 417 120.

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 110 Kč

Pomocní kuchaři pomocný/á kuchař/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o závodní stravování, nový provoz., Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, finanční růst, Praxe výhodou., Telefonický kontakt pracovní dny od 8:00 - 16:00 hod.. Pracoviště: Konstruktpol s.r.o., Polní, č.p. 114, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Pavla Jiránková Rynešová, +420 379 422 388.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pět holčiček a pět chlapců přivítal starosta obce Kout na Šumavě Václav Duffek

V Koutě na Šumavě přivítali nové občánky

Ilustrační foto.

Muž ze Staňkova naletěl podvodníkovi na internetu

Karel Hvížďala promluvil ve Kdyni o exilu i politice

Kdyně – Ve středu se sálek Městské knihovny ve Kdyni zaplnil soustředěnými posluchači na besedě a autorském čtení spisovatele, novináře a politického komentátora Karla Hvížďaly.

Muž do restaurace nedošel

Domažlice – V úterý krátce po 20. hodině volala na linku Městské policie Domažlice 156 žena z Rohovy ulice, že za plotem své zahrady směrem k lesoparku viděla jít muže, který se pohyboval nekoordinovaně a působil značně zmateně.

Domažlickem projede Rallye Wiesbaden

Domažlicko – Tento pátek, 25. května dopoledne budou Domažlickem projíždět účastníci soutěže pravidelnosti historických automobilů Rallye Wiesbaden, která svým názvem navazuje na proslulou soutěž, na jejímž pořádání se v letech 1969 až 1972 podílel PAMK Klatovy.

Ondřej Havelka zazpívá v Klenčí

Klenčí pod Čerchovem – Téměř přesně po roce se na Chodsko vrací Ondřej Havelka se svým synkopickým orchestrem Melody Makers.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT